Google opet nešto pretumbava?

Vidim da mi neki rezultati ne štimaju, negdje sam neopravdano bezobrazno visoko, drugdje neočekivano nisko.
Vidim da i igre123.net više nisu prve nego treće.

Za neke pojmove je do prije nekoliko dana bilo 900k+ rezultata, sada ih ima 2M+.
WTF?

Da, nešto se događa…
Neka moja stranica je bila prva na rezultatima za jednu ključnu riječ, a sad je druga… ispred nje je stranica koja se ne može ni otvorit. This site is not currently available. :smije:

[quote=“iGoG”]Da, nešto se događa…
Neka moja stranica je bila prva na rezultatima za jednu ključnu riječ, a sad je druga… ispred nje je stranica koja se ne može ni otvorit. This site is not currently available. :smije:[/quote]

Biće joj pao server od naleta posjeta :slight_smile:

Nisu igre123 prve vec jedno par dana, 4-5 cca.
Osim toga, kod mene, sve ranga isto, sto je OK.

[quote=“Nosf”]Nisu igre123 prve vec jedno par dana, 4-5 cca.
Osim toga, kod mene, sve ranga isto, sto je OK.[/quote]

Je, već 4-5 dana vidim čudne rezultate ali stalno čekam, popravit će se. Kad ono štani.

Meni je sredinom prošle nedelje poseta sa Google-a opala, pa je onda u subotu i nedelju skočila i nadam se da će sada ostati tako :smiley: :slight_smile:

Također ga nemogu više pohvatat (mislim na goolge) posjeta ista ±10% a po nekim ključnim izrazima sam pao a povećao mi je količinu izraza koje prikazuje.

Čini mi se da je bio PR update. Meni su nek stranice po prvi put nakon godinu dana dobile Page rank.

Jel to PR+ u odnosu na proteklih nekoliko dana? Malo je to na gusto jer PR update je bio prije nekih mjesec dana. Osim ako nisu postali malo ažurniji:D

Prosla sedmice je kod mene stalno u porastu za jedan domen (ali bila je specificna situacija), dok ostali su u stagnaciji.
Nisam primjetio nista neobicno…

mada sam procitao da je google uveo neki novi social fazon, za google.com pretragu

Nemam pojma, nisam pridavao neku posebnu pažnju PR ali mi je to jedino logično. Ili imaju bug negdje među “500 million variables and 2 billion terms” koji obrađuje PR. :zub:

Nisam imao nikakvih padova zadnjih par mjeseci.

sve po starom samo posjete sa googla se povecale …

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja