Google opet probudio svoje životinje

Novi pingvin update, malo jači: Penguin 4, With Penguin 2.0 Generation Spam-Fighting, Is Now Live

Izgleda da nema preživjeli :slight_smile:

ma dobro ima nekolika poslabšanja ali budemo to popravili.

Meni malo na srecu malo na znanje :slight_smile: sve proslo okej, cak na vecini blagi porast posete i rangiranja, sad videcemo za dalje. A i ne znam koliko su pogodjeni sajtovi sa nasih prostora.

Moj je pogođen. Radio sam sve po pravilima, ali me srušili malo :slight_smile:

ako je proslo, onda je dobro :slight_smile:

Pozdrav svima

jeli netko koristio disavow tool? Može mala pomoć?

[quote=“osvit”]Pozdrav svima

jeli netko koristio disavow tool? Može mala pomoć?[/quote]
Reda radi sam, “degustirao” disavow tool kad je poceo “s radom”…“prijavio” nekolicinu “losih” domena s kojih su linkali na moj web…ali se nista promjenilo nije…gugl experimentira, zagalami pa ceka feedback korisnika…,mislim da im disavow ideja bas i nije nesto upalila…

Navodno da novi pingvin update prvo pogadja Hrvatske webove…pa tek onda one u Kaliforniji…

Ok hvala , prijavio sam jednu koja ima 931 link na moj web

Jel se vama šta desilo za vikend?

Meni je google srezao posjetu na stranicu koja je bila kvalitetna, a konkurencija dosta slaba, i na kraju sam ostao tek na četvrtini posjeta… OK sve to da me je netko fino i pošteno seo izdominiro, ali koga je frajer podigao iznad mene: nekakve 3 facebook grupe, 1 blog na kojem je zadnji post napisan prije 3 godine, i neku idiotsku stranicu s čak dva rezultata iznad mene, pa i njihov sam TAG rangira iznad moje stranice… ali to nije sve, iznad mene je stavio i Twitter account s 138 followera i zadnjim postom napisanim prije 4 mjeseca…

Loool, pusti me da vrištim…

Nadam se da će što prije vratit na staro, ovo nema veze s mozgom…

A koji je to google update bio pošten? Ne kukaj nego pokušavaj nešto novo, ako ne ide ta stranica kupi novu domenu. Ovo nije igra poštenja nego snalažljivosti.

mnogo ljudi radi drugacije od tebe i nema mnogo sajtova i vise ih pogodi apdejt nego bilo koga sa masu sajtova. davno je moj savjet bio da kad se dobije ideja za sajt da se odmah prave 3 sajta, a ne jedan jer ce bar jedan opstati ako ista vrijedi.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Profit Monkey