Google plus pages

Jel isprobao tko ?

Ja sam postavio dvije za početak, čisto da vidim na šta će to ličit

Ja napravio jednu. Probe radi.
Ciljana publika baš i ne koristi Google+ :frowning:

kod mene isti slučaj kao kod tebe gambo… moji čak i fb slabo koriste…

iskoristiću priliku da se ovde ispromovišem, ako nije problem :stuck_out_tongue: :slight_smile:

Search na google plusu je interesantan za korisnike pa tako i za seo…Postaš informaciju sa kljucnim rijecima, par fotki ili video i link na svoj web…i eto “mini optimizacije” na brzinu. Na facebooku (koji uopce nema search za sadrzaj) i twiteru (gdje se nemozes “raspisati” i dodati fotke kak spada) to je nemoguce…
Uostalom…prosearchajte malo i vidite sami. Rezultati i informacije su sasvim ok.
Nego…dali na google plus pages vise korisnika moze imati isti “user name” ili radi po principu “tko prvi”? Rekoh…da si otvorim Htnet, Vipnet i sl. accounte :wink:

[quote=“posluzitelj”]Search na google plusu je interesantan za korisnike pa tako i za seo…Postaš informaciju sa kljucnim rijecima, par fotki ili video i link na svoj web…i eto “mini optimizacije” na brzinu. Na facebooku (koji uopce nema search za sadrzaj) i twiteru (gdje se nemozes “raspisati” i dodati fotke kak spada) to je nemoguce…
Uostalom…prosearchajte malo i vidite sami. Rezultati i informacije su sasvim ok.
Nego…dali na google plus pages vise korisnika moze imati isti “user name” ili radi po principu “tko prvi”? Rekoh…da si otvorim Htnet, Vipnet i sl. accounte ;)[/quote]

upravo probao i uspio sam napraviti dvije potpuno iste stranice sa istim podacima

Ja imam dva Google + računa i tamo sam postavio linkove na svoje stranice i mogu reći da se vide znatni pomaci što se tiče SEO-a tako da vam svakako preporučam isto.

I kakva su iskustva u ovih 10 dana ?
Meni samo ENG stranice privlače pratitelje, i to po par njih, a HRV malo il ništa.

I šta kažete, kako vam se sviđju google plus pages ?

Kao netko tko nikada nije bio na Facebooku otvorio sam G+ profil i ok mi je. U stvari vrlo korisno ako treba više ljudi poslati neki materijal. No pitanje je kako će biti kada se sve zaspama.
Otvorio sam i Google Page. Par dana nakon otvaranja (prazan) Google Page je na trećem mjestu na google.com searchu :-O.
Sve u svemu meni se sviđa kako stvar za sada izgleda.

Propast ce ovo ko i buzz ;(

CMS je totalno nelogičan. Jučer sam se igrao malo s njim. Ne znam kako drugima ali meni je složiti Google site žešća astrofizika. To sad trenutno ovako izgleda:

Složiti ću ga kraja samo zato što je Googleov. Vjerujem da ima optimizacijsku vrijednost.

O čemu ti?

Novi YouTube se skompa sa G+. Nema tu smrti.

kako maknuti ovu vezu jubito<—>g+ ? nezelim viditi sto rade ove s g+ na jubitu

Izgleda nikako. Svi youtube accounti moraju biti vezani za google account inace ih brisu.

nemoraju biti vezani,bas sam nedavno “odvezao” mail sa jednog jubito accounta i vezao ga za drugi,a bez problema sam ga mogao ostaviti nevezanog

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja