Google PR

Pozdrav,

Imam jednu web stranicu koja postoji od 2 mjeseca ove godine, stranica je na google tražilici pozicionirana jako dobro ali mi je pagerank i dalje N/A

Stranica nije nova, indeksirana je davnih dana, nije zabranjena kod googla ali mi nije jasno zašto ju ne rangira

U čemu bi mogao bit problem?

Zadnji update je bio 4.2.2013. Nisi ni mogao dobiti nikakav TBPR.

[quote=“Apostol”]Pozdrav,

Imam jednu web stranicu koja postoji od 2 mjeseca ove godine, stranica je na google tražilici pozicionirana jako dobro ali mi je pagerank i dalje N/A

Stranica nije nova, indeksirana je davnih dana, nije zabranjena kod googla ali mi nije jasno zašto ju ne rangira

U čemu bi mogao bit problem?[/quote]
Zašto se zamaraš sa PRom kada imaš posjete, PR nema veze sa ničim, a najmanje sa posjetima.

ma nije da se zamaram vec cisto me zanima kako to da na jednoj stranici imam PR 2/10, na drugoj 3/10 a na trecoj N/A a otvorene sve u skoro isto vrijeme i svaka stranica ima priblizno istu statistiku posjeta

Isti slucaj i kod mene, a ta mi stranica ima najveci broj poseta preko 2000 dnevno unikatnih, a ove nemaju stotinak. Tako da ne zamaram se oko toga vise bitano je samo da je sa google poseta dovoljno.

PR se updatea redovno, samo što nije dostupan za javnost. Trebao je biti u maju, ovaj mjesec također, ali izgleda da su zaboravili na njega :).

PR ističu oni koji nemaju ništa za drugo za ponudit kad prodaju domenu / link :roflmao::roflmao::roflmao:
:student:
:zub:

Hahaha e ovo si dobro rekao :slight_smile:

Ko te pita ako kupac na to gleda? Ja sam razvio biznis gdje zarađujem isključivo na PR-u jer određeni ljudi to traže ;).

meni osobno PR nije nimalo bitan vec sam jednostavno mislio da sam negdje zeznuo stvar pa mi ga zato ne rangira al eto odgovore sam dobio pa mogu dalje mirno spavat :smiley: :smiley:

Imam ja dvije stranice iste tematike, jedna ima u 2 godine PR3, dok druga u godinu ipo N/A. Ta stranica sa N/A daleko bolje kotira od stranice sa PR3, tako da se ne zamaras sa tim stvarima :slight_smile:

Da ti nije nimalo bitan nebi otvarao ovakvu temu. Ja sam 2008 zadnji puta provjerio PR na nekom svom sajtu.

smijesni ste :bljesak:

Pozdrav. Eto i mene zanima sito, pagerank još stojim na nuli.Problem je u tome što sam tražio par stranica za suradnju i odbili su me zbog pageranka(odnosno što nisam rangiran)

Onda moraš biti strpljiv. Novi PR izlazi sutra (i tako svaog dana kada ne izađe).

Adikacija hvala na odgovoru