Google pretraga - ugasiti rekalme kako?

Pozdrav,

Prije nekih 30-40 dana sam ubacio google pretragu na stranicu, ali bi zelio ugasiti google rekalme, jer klik je katastrofalan.

40,205 1,440 3.58% €4.58

znaci na 1440 klikova 4.58€.

Nekad davno je bila opcija da se ugase rekalme ali sada to ne mogu nikako pronaci.

Ako neko zna gdje je ta opcija unaprijed HVALA!

sad je situacija jos gora:

43,267 1,876 4.34% €0.00 €0.08 €3.28

Napravi si novi CSE i ovaj put nemoj uključiti opciju “Make money”.

sad sam otisao tamo (do sada sam pokusavao preko adsense), ali moram placati 100$ godisnje ako necu reklame, i cika google ne da vise dzabe :wink:

taman sam se ponadao da neko ima rešenje za ovaj problem…

mene nerviraju. Ja nikada nisam ni probao da ubacim svoje adsense u pretragu… jel može to sada da se uradi? to prvi put čujem…

inače oni su mi uvalili njihove oglase i sad mi se često pre mojih rezultata prikazuju po 2-3 oglasa :frowning:

Za staviti svoje adsense oglase treba ići na Control panel - Make money.

Googleove oglase može se maknuti jedino ako im se plaća $100-$2,000 per year.

[quote=“Dzoni-GS”]taman sam se ponadao da neko ima rešenje za ovaj problem…

mene nerviraju. Ja nikada nisam ni probao da ubacim svoje adsense u pretragu… jel može to sada da se uradi? to prvi put čujem…

inače oni su mi uvalili njihove oglase i sad mi se često pre mojih rezultata prikazuju po 2-3 oglasa :([/quote]

moze se ubaciti, ali ako je domaci sajt, ocekuj rezultate kao kod mene gore :smiley:

hvala vam na odgovorima :slight_smile: glupo mi je onda da imam i svoje i njihove oglase… nadam se da ću uskoro moći da im platim i da mi maknu ta njihova sranja :stuck_out_tongue:

Bice tvoji oglasi…tj ukljuci svoj adsesnse tu, i onda dijelite zaradu, jest da nije kakva, ali i to je bolje nego nista :smiley:

Ja nemam opciju da ugasim oglase uopste, jer neprofitne organizacije to mogu, a code sam generisao preko adsense.

ok, hvala :slight_smile: namestiću tako onda :slight_smile: zrno, po zrno - pogača :smiley:

he he :D, dobra je ta narodna…

slijedeci mjesec ocekujem da bude 2k klikova i jedno 3€ zarade :D, takav trend je krenuo

bio sam početkom januara u hrvatskoj, pa sam video akciju u mcdonaldsu, da imaju razne proizvode za 7 kuna… jesi li ikad pomislio da ti je tih 3e ručak u mcdonaldsu? :smiley:

pa dobro to dodje rucak :D, ali malo je to na gotov 2k klikova, pogotovo jer je ovo adsense, ne mogu da vjerujem da ovako malo placaju.

Moze se ugasiti da ne prikazuje iznad rezultata, samo da se zna…

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja