Google problem

pozz,

imam web stranicu, napravio sam novi dizajn jel mogu sve fajlove pobrisat i sve na novo uplodat a da mi google ne blokira domenu ? mozda je glupo pitanje ali nakon ovog :D, prije godinu dana mi se desilo da sam iso radit novi dizajn za stranicu tada staru 2 godine koju je google normalno usvojio u rezultate znaci sajt je bio 1. na google kad si upiso ime bez .net… obriso sam sve fajlove sa servere sve nanovo stavio nakon par dana kad sam iso upisat domenu u google izbacilo mi ju je tek na drugoj stranici pretrazivanja a do tad je bila 1. rezultat jel ima neko slicna iskustva ?

Očigledno ti je on-page SEO na novom dizajnu bio katastrofalan pa je to google kaznio.

Pobrisao si indeksirane linkove i bot ti vrača error 404. I neće indeksirati nove linkove dok se ne uklone ovi sa greškom. To sve možeš u webmasters tool-u. Imam i ja sličan problem, al još nisam rješio, valjda treba vremena…

u webmaster tools-u nema nikakve pogreske nema errora 404 jednostavno kad sam prije upiso domenu u google cjela 1. stranica rezultata je bila o mom sajtu nakon tog dana prvi link tek na 2. stranici pretrage ? @HepeK pa jel to moguce da kad pobrises sajt i stavis novi da ti google brise skoro pa sve sto si prije imo ? nema logike

a sto se tice seo optimizacije ja o tome nemam pojma ja iznad imam samo
analytics code i klasiku

hvala svima na odgovorima

?

Bok
Kada si redizajnirao stranicu, mjenjao si url-ove ili su ostali isti kao i prije?
Da pojednostavim.
Imao si super cevabdzinicu u Petrinjskoj broj 8.
Zatvorio si je i otvorio novu u Branimirovoj 14.
Dosli su mi prijatelji iz Italije i pitali me gdje se mogu pojesti dobri cevapi (znaci, za njih sam bio svojevrsni gugl).
Poslao sam ih u Petrinjsku 8 jer sam tamo zadnjih godina jeo dobre cevape.
Tamo nisu nasli tvoju cevabdzinicu.
Malo su popizdili i ispricao sam im se.
Poslije su mi dosli prijatelji iz Japana i pitali me za dobru cevabdzinicu.
Poslao sam ih kod Rubelja.
Ku’is?

Kad se radi tako nešto, onda se mora staviti i permanent redirect (301).

To bi ti bilo kao da montiraš nekog čiču da sjedi pred Petrinjskom 8 i svih redirecta u Branimirovu 14 :slight_smile: