Google tracking

A što se desi kad ne pritisneš Accept? Kod većine velikih vjerojatno ništa. A mali paze da im ne pkuca netko na vrata. I oni vjerojatno to poštuju.

Ja isto mislim ovo što @korisnik9758789 kaže, svi su počeli prikupljati sve od kuda god mogu da bi servirali reklame, google od facebooka i obratno, od booking.com, sve se to ispreplelo medjusobno, a turizam je ogromna grana. A google i facebook valjda sve spremaju, svaki pokret, svako slovo…štogod mogu.

1 Like

https://policies.google.com/privacy?hl=en

We collect information to provide better services to all our users — from figuring out basic stuff like which language you speak, to more complex things like which ads you’ll find most useful, the people who matter most to you online, or which YouTube videos you might like. The information Google collects, and how that information is used, depends on how you use our services and how you manage your privacy controls.

When you’re not signed in to a Google Account, we store the information we collect with unique identifiers tied to the browser, application, or device you’re using. This helps us do things like maintain your language preferences across browsing sessions.

pitali su te prijatelju, kliknuo si “I understand and I accept…” ko ti je kriv što nisi čitao

ljudi ti sve jasno napišu šta rade i zbog čega to rade, ništa ne kriju

jednostavno nemoj koristiti ništa googleovo, znam da će ti život biti duplo teži

to vam je isti slučaj kao i sa bankom

banka prvi put kada otvarate račun traži da im date ličnu kartu … po zakonu svako može da vam traži ličnu kartu ali vi morate dati ličnu kartu SAMO ovlaštenom policijskom službeniku, dakle NISTE DUŽNI da date banci vašu ličnu kartu kada vam traži službenik banke … ali ako ne date ličnu kartu nećete otvoriti tekući račun :smiley:

1 Like

Ja pricam o prisluskivanju telefona. Znaci da sam kao i tu neki primjetio da kad pricam nesto da mi onda oni serviraju te oglase.

Prisluskivanje telefona ne pise nigdje, a dobro znam sto rade i kako rade i jos bolje kako se zastititi od toga, no kao sto rekoh mene muci da msumnjam da su mozda poceli prisluskivat telefon…

1 Like

Google uvijek ima relevantne oglase.

2 Likeova

Ovo sam i ja primjetio.
Možda nas Bog prisluškuje, a ne Google :slight_smile:

Btw. ja sam zaista istu stvar primjetio i na drugim područjima. Pomislim nešto/namjerim nešto…i onda baš kao za inat to susretnem u neposrednoj budućnosti. S obzirom da se ponavlja taj obarazac već godinama, vjerujem da ima nešto “opipljivo” u našim mislima…našj namjeri…

Google te na androidu po defaultu prisluškuje, moraš to isključiti, ima na youtube-u video neki o tome.

1 Like

E sad cu ti ja ispricat nesto na ovo sto se moze vjerujem na razne nacine tumaciti.

Lajkam i sheram video ujutro kao sretna nova godina, a ne sheram i ne lajkam uopce, rijetko kad, imam na godinu mozda na dvije ruke sherova i nesto vise lajkova.

I pazi sad, ujutro sheram video od jednog lika kao sretna nova godina, i onda mi u 12 sati taj isti lik dodje slagat internet, doslovno je bio na mom krovu…

2 Likeova

Evo imam jedan like na ovu pricu pa cu dati jos malo detalja.

Stajao sma na cesti i vidim ide taj kamion od kuce do kuce i stavljaju kablove, i vidim ja jednog od njih na 300 metara i proleti mi kroz glavu da bi to mogao biti taj lik, nemam pojm azasto mi je ta misao dosla i zasto sam to pomislio.

Dodje covjek do moje kuce, a ja ni dva ni tri odmah u glavu jeste vi taj i taj, on kaze jesam… I eto ti ga na…

2 Likeova

Samo budem nadodao, da sam ja uspio mini čuda projecirati sa ovim. Jedno od jačih a lako za ispričat… odlučio sam svoju namjeru usmjeriti u pronalazak novca i unutar mjesec dana sam pronasao dva puta po sto kuna. Dosta lud score s obzirom da u zivotu sam nasao pored toga samo 50kn.

Mnogi ce se odmah pitat zašto nisam nastavio tražit novce…pa zapravo jesam. Samo na kvalitetniji način :slight_smile:

Uglavnom, poučen iskustvom tvrdim da sigurno postoji nešto u našoj namjeri/mislima …tj. nisu tako private i osobne kako nam se to uglavnom čini.

Zato i velim, Bog nas tracka uz Google :slight_smile:

A ako mislite da android prisluškuje ono što govorite i prema tome servira reklame…onda ga lako možete testirati. Simulirajte učestalo razgovore o nekoj temi i probajte forsirati na taj način koje reklame će se pojavljivati.
Ako vas tracka na taj način, vrlo lako ćete ga izmanipulirati.
Boga ćete ipak malo teže izmanipulirati, jer lagati sebe ne možemo i lažno servirana namjera neće biti isto što i prava namjera…

1 Like

Zove me kum maloprije i pita me znam li ima li se di kupit pas vrste… jedva da sam ga razumio koje vrste, a kamoli da znam…

Nakon samo pola sata-sat sam saznao (bez da sam tražio)!

1 Like