Googleov tablet Nexus u izvedbi Asusa

Prvi puta čujem za ovaj uređaj. Prije 5 minuta sam pročitao ova dva podatka i zaključio da je to pun pogodak:

1. Cijena oko 200 USD.

2. Proizvodi ASUS.

S Asusom definitivno samo dobra iskustva.

Ako ne bude jeftiniji od 2000 kn kod nas u maloprodaji, onda je promašaj. Ako bude 2000 kn, u Asusovoj proizvodnji, to bi mogao, po meni, biti vrlo zanimljiv uređaj.

Već je dostupan na Google Play marketu, samo se ne može pristupiti iz Hrv.
Evo i specifikacije… Hide My Ass! Free proxy node (IP address 1/2 / Server 4/7)

Po mojoj procjeni moći će se u oglasniku novi nabaviti za oko 1700kn 8GB verzija…

Nexus 7, vrhunski tablet, samo što mi se nesviđa launcher. Da nisu stavili ovaj Trebuchet, nego običan ice cream sandwich launcher kao što je na ostalima, bio bi još bolji :slight_smile:

Pff, android

Opa. Baš sam razmišljao o kupovini tableta, ovaj izgleda super :slight_smile:

Jel premalo 1gb rama za takve uređaje? Ne želim da mi štekaju aplikacije, možda i pokoja igra za dosadu :slight_smile:

[quote=“APazinjan”]Opa. Baš sam razmišljao o kupovini tableta, ovaj izgleda super :slight_smile:

Jel premalo 1gb rama za takve uređaje? Ne želim da mi štekaju aplikacije, možda i pokoja igra za dosadu :)[/quote]

Nimalo. Imam Galaxy S2 koji ima 1GB rama i uvijek mi vrti max 600mb (launcher koristi u memoriji recimo 300mb, a uz facebook, chrome, msn i jos par forum aplikacija u memoriji dovrti do 600mb max)…

Ja ti preporučam Asusov Transformer Prime tablet ili The New iPad, perfekcija :slight_smile:

[quote=“jcrnkovic”]Nimalo. Imam Galaxy S2 koji ima 1GB rama i uvijek mi vrti max 600mb (launcher koristi u memoriji recimo 300mb, a uz facebook, chrome, msn i jos par forum aplikacija u memoriji dovrti do 600mb max)…

Ja ti preporučam Asusov Transformer Prime tablet ili The New iPad, perfekcija :)[/quote]

iPad ne hvala :slight_smile:

Ovaj Transformer izgleda stvarno cool, cijena je naravno dosta veća ali ne kupuje se tablet svaki dan :stuck_out_tongue: Hvala na preporuci!

Google nexus je dobar za te novce, ovi skuplji tableti su bolji od njega.

Ja imam Samsung Galaxy Tab 10.1 i zadovoljan sam sa njim, uskoro izlazi ICS za njega.

[quote=“adriano”]Google nexus je dobar za te novce, ovi skuplji tableti su bolji od njega.

Ja imam Samsung Galaxy Tab 10.1 i zadovoljan sam sa njim, uskoro izlazi ICS za njega.[/quote]

Ma na xda-developers imaš već ICS :slight_smile:

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja