Gospodari Budućnosti

Ovisi sve o razini o kojoj pricamo. Ako pricamo u potpuno profesionalnom pristupu, sto se u nekom ozbiljnom poslovanju podrazumjeva, naravno da ti je potrebno znanje web dizajna i programiranja uz sam SEO i Internet Marketing, ili kako sam i naveo u originalnom postu - suradnici sa tim znanjem.

SEO ne ide bez programiranja, Internet Marketing ne ide bez dizajna.

[quote=“MileR”]@ pointless – jel ima ta stranica link? ono
http://.
…[/quote]

Najvjerojatnije nema.
Prilično sam siguran da je pointless autor knjige i na ovaj način pokušava “prikriveno” reklamirati svoju knjigu.
Puno više hvali knjigu nego što opisuje “problem za koji traži pomoć”.

Najgore od svega je što je uspješan. Siguran sam da će se na ovom forumu naći netko dovoljno glup da tu knjigu i kupi zahvaljujući ovoj reklami.

[quote=“gambo”]Najvjerojatnije nema.
Prilično sam siguran da je pointless autor knjige i na ovaj način pokušava “prikriveno” reklamirati svoju knjigu.
Puno više hvali knjigu nego što opisuje “problem za koji traži pomoć”.

Najgore od svega je što je uspješan. Siguran sam da će se na ovom forumu naći netko dovoljno glup da tu knjigu i kupi zahvaljujući ovoj reklami.[/quote]

Mislim da je zapravo baš u ovome cijeli problem - našli se tako par njih pametnih, napisali knjigu i kad ih neš pitaš dobiješ najgluplji mogući odgovor jer mi amateri smo obične budale… (njihov odgovor na moj problem je bio da mi nisu sve slike u istom fajlu)
poanta mog 1. posta je da se meni ne vide slike na web stranici, a ne da prodajem neku knjigu, nisam ju ni trebala stavljat ali pošto je ipak ovo tema o affiliate-u mislila sam da će nekome dobro doć ti podaci skupljeni na jednom mjestu - u knjizi, a ne raštrkani po cijelom netu - zato sam ju i kupila.
http:// postoji ali ne želim ga stavljat jer i ovako ima dovoljno glupih komentara i bez toga.

Dakle, ima li netko iskustva sa NVU-om i Xftp-om da mi može objasnit kako da stavim slike na stranicu, a da mi budu vidljive?

p.s. zahvaljujem pojedincima na korisnim savjetima

“ako hoćeš radit nešto korisno briši si prašinu doma” :roflmao:

Evo da ti PONOVIM

Dali su slike uplodane? Dali je url ispravan od tih slika ?:misa:

Ako daš link, onda to izgleda ovako:

http://www.webmajstori.net/forum/showthread.php?t=29110

Kada imaš ovakav banalni problem, daš link i u roku od pola sata dobiješ odgovor.

Ako te ne zanima rješenje problema nego ti je jedino važno da možeš pisati reklamne slogane:

onda nemoj davati link i trudi se da se ljudi što dulje sprdaju s tobom.

[quote=“cronuts”]“ako hoćeš radit nešto korisno briši si prašinu doma” :roflmao:

Evo da ti PONOVIM

Dali su slike uplodane? Dali je url ispravan od tih slika ?:misa:[/quote]

da ponovim, amater sam i nemam pojma :zub:
ono što ja znam je da u Xftp-u imaš svoje datoteke na lijevoj i datoteke servera na desnoj strani. sve što trebaš napravit je sa lijeve prebacit (drag and drop metodom) na desnu u public_html datoteku i to je to.
bar sam ja to tako skužila, ali očito sam krivo jer to baš i ne funkcionira.

ok. ima netko da ima volje i živaca objasnit mi kako uploadat slike i kako da provjerim je li url ispravan?

[quote=“pointless”]da ponovim, amater sam i nemam pojma :zub:
ono što ja znam je da u Xftp-u imaš svoje datoteke na lijevoj i datoteke servera na desnoj strani. sve što trebaš napravit je sa lijeve prebacit (drag and drop metodom) na desnu u public_html datoteku i to je to.
bar sam ja to tako skužila, ali očito sam krivo jer to baš i ne funkcionira.

ok. ima netko da ima volje i živaca objasnit mi kako uploadat slike i kako da provjerim je li url ispravan?[/quote]

Moraš uplodati sve slike koje su korištene prilikom izrade te tvoje web stranice u jedan folder na serveru.Kad se spojis na server sa xftp-om otvori public_html folder i u njemu kreiraj novi folder slike i onda drag and drop-aj sve slike u taj folder.

Kada si izradivala web stranicu , prilikom ubacivanja slike morala si odabrat gdje se slika nalazi npr : D:\My Documents\proba.jpg - e to ti je taj url sad samo moraš za svaku sliku promjenit url u html dokumentu od tvoje web stranice na
http://www.tvojadomena.com/slike/xxxxx.jpg

To je jako jednostavno al neznam jel si shvatila.
Mislim da ti je to rješenje problema koji te muči.

:doki: :yo: :cuga2: :gitara: :smiley:
hvalaaaaaaa cronuts!!! :srceka:

pozdrav

Jednostavno sam se morala ukljucit u ovu raspravu iako nije aktualna.
Kao prvo ja sam kupila prvu knjigu i drugu knjigu koju su izdali Gospodari Buducnosti i imam same pohvale za obje.
Kao drugo oni pruzaju pomoc kad god i gdje god zapnete, govorim iz vlastitog iskustva iz prve ruke. Imala sam problema sa slikama na svojoj web stranici i pomogli su mi koliko su mogli i ja sam problem rjesila, danas na toj stranici imam slike koje su prikazane bez problema i na toj stranici sam zaradila. Sama sam se uvjerila da bez rada nema zarade, tako da vi nemozete mjeriti njihovih 5 godina iskustva, istrazivanja i lakocu zarade. Njima treba pola sata da sve postave za zaradu a meni treba neprekidnih 6,7 sati dok se u svemu snadem jer sam pocetnik u tom podrucju.
Ei cifre koje prikazuju NISU krivotvorene jer da udete na CB i zaradite koji dolar vidjeli bi o cemu govorim.
Netko ce prepoznat isitnu u mojem postu a vecina Vas ce rec da izmisljam i lazem al eto ja nemogu nikog prisilit da vjeruje necem ako nece. Mislim da cifra od 35 eura nije velika s obzirom koliko puta smo svi potrosili taj novac uzalud a poslije se kajali. Nemozete osudivat osobu dok je ne upoznate dovoljno dobro, za jelo nemozete rec da ne valja ako ne probate- tako i knjigu od Gospodara nemozete osudivat dok je nemate, niste je procitali i primjenili navedene taktike. Toliko od mene…

Nisam je pisao 5 godina nego razradjivao tehnike i taktike i radio kao affiliate 5 godina pa sve to odlucio napisati u knjizi. Knjigu sam napisao u mjesec dana.

I kolka je pinka?
:ljuger:

[quote=“pointless”]
ako može neki pametna savjet - hvala, jer sve tipa “ako hoćeš radit nešto korisno briši si prašinu doma” itd. sam već čula :D[/quote]

napiši knjigu o beskorisnosti knjige koju si kupila i sličnih.

Ne želim nikoga osporavati,svi mi tražimo svoje mjesto na plaži zvanoj internet, ali budi sigurna da 90% zarade ovakvih stručnjaka dolazi upravo od prodaje knjiga.
da imam čarobnu formulu ili način kako relativno lagano okretati novce na internetu, sigurno ga ne bi prodavao za 50 eura:)

Moram priznat u 5 godina kupio sam i ja jednu knjigu.Bila je to knjiga o adsense arbitrazi koju mozes ostvarit preko noci.isto tu negdje oko 30 eura
Istina bila je poucna al to nije samo tako !
Evo od te knijge buducnosti i truda u 5 god naucio sam adbrite arbirazu.
Sa prvom knjigom lakse ce nac drugu.:zzzz:
1.Ako oces uspijet na netu moras imat nesto sto bi se ljudima dopalo a ne da vlatka pokos iprazni kartice !
2.Imas web hotinge koji ceti dat oko 100 do 200 dolara za reklame kad uzmes clanarinu !
3.linda.com.priznam sve o webdizajnu sam nausio iz nje !
Uspjet na fejsu sa proizvodom to trebas biti hacker !

Jel ima ko iskustva sa Commission Junction i onom formom za prijavu poreza? Cini mi se da bez da se to tocno ispuni vise ne moze napraviti affiliate acc/link.

Meni kaj god probam odmah napisu : “Decline - You must first login to the CJ Account Manager and complete your tax information.”

Ja sam kod prijave odabrao tax opciju da nemam ništa u USA i nikakve veze s njima ni posao kod njih ko šta i nemam.

S jedne strane cijela spika je smijesna (mislim nije cura kriva, svima se moze desiti da ga preveslaju, na kraju krajeva nitko se nije vec naucen rodio…) sa druge strane totalno ozbiljna, takvu ekipu kao sto je Frlan and co. bez beda bi slao na goli otok da klesu kamenje i sl…

Cinjenica je da ovakvih stvari bude uskoro sve vise i vise, ljudi su sve ocajniji, posla je jednostavno sve manje i manje, drugim rijecima sve je vise i vise nego savrsenih meta za prevare kao ova gore navedena, nevezano samo za te affiliate pizdarije vec opcenito… pocevsi od punjenja kuverti pa do ovih koje kakvih “nazovi oglas za posao”, pa kasnije skuzis da te je poderalo po telefonu vise nego da si zvao toplu liniju…

[quote=“cronuts”]JA bih cak rekao da on stoji iza ovoga. Jer kad sam odlazio sa jedne stranice pojavila mi se identična skripta koja me pita dali zaista želim otiči sa stranice kao i na stranici od Frlana .
Inače kad završavam sa pregledom neke stranice a vidim njegov oglas kliknem malo da vidim kaj ima novog :zub:[/quote]
Iza ovog ebook-a stoji Goran ili Davor (kako se sam zove) a živi na relaciji Opatija- Singapur, pa s tim ljudima nabija komplakse:nono:

nisu ljudi ocajni nego lini…

draze im je riskirat (iako za riskiranje triba imat sanse za uspjeh al eto) i bacit 100-300 kn na “knjigu” koja ce ih obogatit za misec dana nego skinit s neta 30-ak kvalitetnih free knjižica/dokumenata koji su kvalitetni i naucit posteno sta ih zanima…