Gov, edu i ostale slične domene link

Bok.
Zanima me da li znate koju stranicu s gov, edu i sličnih domena, koje postavljaju vanjske linkove od drugih stranica? Ne vezano uz vladu itd.
I kako da pretražujem web u vezi toga ? Vidio sam negdje, da imaju upiti koji se mogu postaviti, nešto kao in tittle : nešto, ili add url: nešto. Zanima me kako to točno ide.
Hvala.

site:.edu inurl:wiki
site:.edu inurl:MediaWiki_talk
site:.edu "Log in / create account"
site:.edu wiki

Šta znaći ovaj pojam wiki?

Wiki - Wikipedija ili detaljnije na engleskom Wiki - Wikipedia, the free encyclopedia
Samo se drži dalje od svih onih napuštenih, nemoderiranih foruma na .edu domenama koji su pretrpani spamom.

Moj savjet, ne moraš raditi LB na .edu .gov domenama samo zato što si čuo ili pročitao da je to ‘cool’, ‘must have’ i dobro za SEO i slične gluposti.

[quote=“gambo”]Wiki - Wikipedija ili detaljnije na engleskom Wiki - Wikipedia, the free encyclopedia
Samo se drži dalje od svih onih napuštenih, nemoderiranih foruma na .edu domenama koji su pretrpani spamom.[/quote]
Hvala na savjetu. Budem se držao dalje od tih foruma. Jedan forum koji je navodno na edu domeni, ima redirect na običnu domenu. :smiley:
Ali ne kužim kako će mi wikipedija pomoći za ubacivanje linkova na stranice druge, odnosno za backlink. Nešto me nisi razumio, ili ja nešto ne razumijem.

Hvala na savjetu, ali problem je što je stranica na engleskom i cilja na cjelokupnu populaciju engleskog područja. A imamo samo backlinkove sa hrvatskih stranica. :S Tako da nam treba par s engleskih, a kao što si napisao čuo sam na više mjesta da se gov backlinkovi veoma cijene kod googla i ostalih tražilica.
Za jednu rijeć smo na 22 mjestu na googlu, a ako dođemo među prvih 10 bit će super. Ima tko kakvu ideju? Gdje nabaviti linkove sa engleskih stranica. Forume, blogove, i slično sam več dosta obavio.

Postavio ti je link da pročitaš što znači Wiki.

Je, je pročitao sam to. Ali mislio sam na nešto kao dodavanje linkova i tak, od tih skračenica. :S
Ovo ne kužim kako da iskoristim.
Može malo pojašnjenja što i kako dalje.

Copyright © 2022 WM Forum - AboutContact