GPL tema Doberman na poklon

Imam odlicnu GPL WP temu Doberman svako ko zeli moze je dobiti na poklon.

2 Likeova

Zelim :slight_smile:

Jedino me zanima jos kako je ja mogu koristiti ako tema nije besplatna ?

Vidim da ste napisali GPL licenca, ali mi to nema smisla, tema ce se preko raznih foruma brzo rasiriti, a oni ce sebi na taj nacin smanjiti prodaje…?

Tema je GPL i moze se koristiti bez problema i nije besplatna platila sam je kada sam je kupila, poklanjam svakome kome se svidja.

Opet ti kazem da je ovo placena tema i ima smisla, a sada cu da ti objasnim. Neka tema recimo kosta 45 eura , nju ce mozda da kupe 300 kupca i to je to. Ali ako ta tema kosta 5 eura onda ce je kupiti mnogo vise ljudi. Ali GPL teme nemaju podrsku i ne mogu da se updejtuju. znaci ako se desi neki problem nema podrske koja to mora da ti resi, vec resavas sam. Mada ova moja tema nikada nije imala nikakav problem.

1 Like

Moze link za download u inbox, a hvala i za objasnjenje…

moze i meni ak nema nista opasno vnutri…

Pridruzujem se, tema deluje jako kvalitetno :slight_smile:

Ne mogu ovde preko drive da posaljem link, jel zna neko neki servis gde mogu da uplodujem pa da vam posaljem link ili da mi saljete svi mejl adrese pa da vam saljem preko mejla

Evo snasla sam se evo na ovom linku je doberman.zip - Upload Files

2 Likeova

Ja se ne bavim takvim stvarima


Kao sto vidis na slici , tema je cista bez ikakvih virusa ili bilo cega drugog, nisu to one nulovane teme sa Jo-joa sto su pune reklama, ovo je placena GPL tema… a evo ti link pa mozes i sam da je ubacis i skeniras VirusTotal

Evo nov poklon ko zeli nova WP tema Newspaper Mag takodje je GPL odlicna za News portale.
Newspaper Mag WordPress Theme – Just another WordPress site (dessign.net)
Ko zeli moze na poklon

1 Like

Mogu li dobiti ovu: Newspaper Mag WordPress Theme

Evo linka svako ko hoce moze da je skine NewspaperMagTheme.zip - Upload Files

2 Likeova

Nova tema na poklon buddyboss GPL tema odlicna je za drustvene sajtove, ko zeli moze da je dobije na poklon.
background_image_home-1-660x420

Na ovoj adresi mozete probati demo verziju Online Communities (buddyboss.com)

1 Like