GPT (Get Paid To) skripta

Moj tim je ovih dana radio na jednom zanimljivom projektu tj. napravili smo jednu website skriptu koja je veoma trazena na inostranom trzistu.

U pitanju je GPT (Get Paid To) skripta a postoje samo 3 ovakve na netu i samo jedna od njih ima malo vece funkcionalnosti (shiftcode.com) koja kosta preko 360$ godisnje.
GPT sajtovi su sajtovi koji placaju clanovima da ispunjavaju ankete i razne ponude firmi.

I nakon dugog rada napravili smo jednu skriptu sa priblizno puno funkcija kao ova gore navedena.

Zavrseno je sve sto se tice kodiranja i front end dizajna jos samo da se zavrsi dizajn admin panela i skripta ce biti pustena u prodaju (cijena: $99 godisnje)
U izradi su takodje i dodaci za skriptu koji ce se kupovati odvojeno.

Skripta se nalazi na linku:
http://www.earning.cc

Mozete se ulogovati i pogledati funkcije preko demo akaunta:
Login: demo@demo.com
Password: demo

Eto pogledajte pa mi recite vase misljenje i da li bi sta trebalo dodati ili izmjeniti.
(homepage text i slike ce biti naknadno izmjenjeni)

Ovo je dobra stranica ali sumnjam da ces ista uspjeti sa ovim kod nas ali eto sretno ti bilo.

Hvala na komentaru :smiley:

Ova stranica ce biti otvorena samo za US,CA i trziste vecih europskih zemalja.
A skripta ce biti prodavana svima,zato smo je napravili na engleskom jeziku.
Uz skriptu cemo praviti i dodatke kao i nove dizajne.

Dizajn je fenomenalan. Izgleda da niste samo dobri programeri vec i dizajneri :smiley:

Da li se isplacuje 100%?

IMHO .cc nije baš neka domena za business :confused: Mislim da bi trebali ići na .com ako ciljate na US market (jasno mi je da earning.com i sl. nisu slobodne, ali trebali bi naci alterantivu neku).
Sve ostalo je :thumbsup!

Hvala :smiley:

Kad sajt pocne sa radom isplacivat ce 100%

A skripta bi trebala biti u prodaji u sljedeca 2-3 dana

[quote=""]IMHO .cc nije baš neka domena za business :confused: Mislim da bi trebali ići na .com ako ciljate na US market (jasno mi je da earning.com i sl. nisu slobodne, ali trebali bi naci alterantivu neku).
Sve ostalo je :thumbsup! [/quote]

earning.cc ce biti gpt sajt a stranica na kojoj cemo prodavati skriptu ce biti .com naravno i trenutno radimo na tome

prelijepo :smiley:

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja