Greška kod verifikacije PayPal accounta na FB IA

Ponovo imam problem da mi neće prihvatiti PayPal i bankovni račun.
Opet izbacuje “Unable to verify PayPal account” grešku… kao i “Param name_placeholder is not a valid IBAN for a bank in Bosnia and Herzegovina” kada pokušam unijet bankovni račun. U pitanju su Visa Electron i Visa Gold Debit kartice od Sberbank BH.

Zanima me da li je neko iz BiH uspio primiti isplate od IA i koja je banka u pitanju?

Ja sam isto imao problem nikako nisam mogao unijeti bankovni racun ( Intesa Sanpaolo banka) i paypal. Jos nisam uspio rijesiti :confused: Isto je BiH u pitanju.

Kolega mi je imao taj problem s tom bankom i rekao sam mu da ode u Raiffaisen banku i digne visa electron,otisao je dignuo je i sad mu radi sve, nije bilo nikakvih problema sve je rijesio u sekundi.Pozz

1 Like

Vjerujem da je sve problem u bankama bar po meni jer vidim da nigdje nema nikakav odgovor bas o tome zato dignite karticu u Raiffaisenu i nece biti problema, ja koristim visa electron i nema nikakvih problema.Pozz

Da li si ti primio koju isplatu od IA?

Da :slight_smile: 20 karaktera. …

1 Like

Za paypal problem su mi iz supporta rekli da stavim bankovni racun i onda promjenim na paypal, al s obzirom da vama ni bankovni ne prima probajte od nekog iz obitelji staviti bankovni racun pa odmah prebaciti na paypal

Ja sam to bio i uradio i prihvatilo je ono tamo PayPal ali kada odeš na ovaj link i odabereš svoju ‘kompaniju’ iz Audience networka, dole na dnu vidiš da nije prihvatilo.

Ja sam u Intesa Sanpaolo i racun radi normalno primam svaki mjesec isplate na njega. Kada taj racun unesem na fb ia nece da mi iban prihvati pise da nije tacan… Kolega ima racun u istoj banci sve isto kod njega prihvatili… Nisam pametan eto :confused: