Growth Hacker Posao [Beograd]

Pozdrav svima,

Teško je naći dobrog marketera koji kapira kako funkcioniše celokupan online projekat a znam da mi sa internet marketing foruma imamo dosta iskustva u tome, pa verujem da mogu naći idealnog kandidata ovde.

Osnivač sam KickAssGrowth agencije za Growth Hacking i Digitalni Marketing, za nekoliko meseci napravili smo odličnu priču, imamo dobru ekipu ali i poveći broj klijenata koji konstantno raste pa gledamo da proširimo tim.

Postoji dosta ljudi koji su šljakeri, znaju da puštaju kampanje, rade content, linkbuilding itd, ali nama treba nam neko ko kapira celokupan rast online projekata, ima kreativne ideje za povećanje posete, integracije, koristi tool-ove, čita analitiku dobro i jednostavno pokretao je projekte pa zna kako funkcioniše sve.

Mi smo u Beogradu, tražimo nekog full time iz kancelarije, nudimo ok uslove, sve zavisno od tvog skill-a.
Opuštena smo ekipa, družimo se, atmosfera nije korporativna ili robovlasnička, igramo sony na poslu, zezamo se i radmo :smile:

Ako ima zaintresovanih, pustite poruku u inbox za više informacija.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Profit Monkey