Grupna kupovina: Ponuda: izrada web stranice

Ajme meni, ovo se moralo dogodit prije ili poslije :slight_smile:

Što vi mislite o ovome?

http://grupnipopust.hr/ponuda/50-popusta-na-izradu-poslovnih-i-osobnih-web-stranica-u-smart-dizajn-web-studiju/70

Nije ni čudno da ima toliko stranica za grupne popuste, ljudi su naivni, svašta kupuju jer misle da će dobiti nešto u pola cijene a zapravo nisu ništa dobili.

Prije ili kasnije ce se krug zatvoriti. Ja sam npr bio na paintballu gdje je voditelj rekao da nikada vise nece sudjelovati u necem slicnom. Provizije takvih stranica su i do 50%, a koristi gotovo nikakve. Ljude boli qrac, danas idu na paintball, sutra idu na pedikuru ili depilaciju - ovisno sto ce biti u ponudi.

Mislim da trenutno ima 17 takvih stranica za grupnu kupovinu. Trziste nije beskonacno, prije ili kasnije ce morati ponestati ponuda. U moru masaza i slicnih usluga moze se pronaci i pokoja zanimljiva, ali to je manje od 2%.

Smart Dizajn stavljen na crnu listu.

Edit: sad sam pogledao portfolio, majko draga tko se sve neće nuditi web stranice. Ali ok, dok majmuni kupuju - sve 5.

http://www.selidbe-amoveo.com/

Ako ovakav dizajn inače vrijedi 1600 kn, onda je vrijeme da se i ja bacim na posao. :smiley: Ovo napravim za sat vremena u notepadu…

Inače, bezveze mi je grupna prodaja web stranica… pa nisu to čarape!

da su stavili 4000 kn pa polovili na 2222 kn web stranica ok, ovako su pljunuli u lice svima koji pošteno rade web za klijente. a stranica za 700 kuna ne može ni izgledati bolje od tih selidbi. da znaju bolje naplaćivali bi kako treba.

Ljudi moji, o čemu pričate. Pa ne treba njima grupni popust, rade i bez njih.
Meni dolazi redovito ponuda na mail… evo C/P u cjelosti:
avamedia.eu

Iskoristite popust koji nudimo SAMO DANAS . Naručite izradu web stranice i sve navedeno dobit ćete 50% jeftinije, za samo 1005,00 kn!!!

Imate web stranicu ali je tehnološki i vizualno zastarjela ili ste jedni od rijetkih koji još uvijek nisu predstavljeni na najvećem tržištu današnjice - INTERNETU?

Ne dopustite da Vaši klijenti steknu pogrešan dojam o Vama na temelju lošeg izgleda Vaše web stranice.

Upravo Vi, upravo SADA možete postati vlasnikom web stranice čija cijena zajedno sa hostingom iznosi 2011,00 kn s pdv-om, a ako naručite danas samo 1005,00 kn .

Što dobivate plaćajući nas 2011,00 kn (ako naručite danas samo 1005,00 kn)?

- jednojezičnu Web stranicu s 5 osnovnih stranica + 5 dodatnih  sa sljedećim mogućnostima:

- prikaz Vaše lokacije na Google Maps

- galerija fotografija

- povezivanje s Vašom Facebook stranicom (ukoliko je nemate i to ćemo Vam napraviti u cijeni)
- kontakt obrazac 

- anketa

- Facebook LIKE button

- registracija korisnika
- Web hosting sa 50 mb prostora (ukoliko već imate hosting cijena se umanjuje za vrijednost ponuđenog)
- .com domena (ukoliko već imate domenu cijenu umanjujemo za vrijednost iste
- izrada google analytics računa (praćenje posjećenosti web stranice)
- prijava stranice na sve važnije tražilice
- prijava stranice na alexa.com
- godišnje oglašavanje na portalu www.one2drive.com (upis u katalog poslovnih subjekata + banner 728x90px)

Unos sadržaja također je uključen u cijenu kao i optimizacija za internet tražilice.

To su osnovne mogućnosti koje ulaze u cijenu od 2011,00 kn (danas samo 1005,00 kn), a po želji kupca možemo dodati još mnogo toga, ovisi što kupcu treba ili misli da bi mu moglo zatrebati. Stranice se rade sa Joomla open source CMS-om, na temelju gotovog predloška (unikatan dizajn se dodatno naplaćuje), koji Vam omogućava i kasnije samostalno dodavanje i izmjenu sadržaja Vaše stranice tako da nemate dodatnih troškova održavanja i ažuriranja stranice.

Vjerojatno ste i sami svjesni da bolju cijenu nigdje nećete dobiti, zato požurite jer narudžbe primamo samo do 15.02.2011 ., naručite jer možda je upravo web stranica zadnja kockica potrebna u gradnji Vaše poslovnog uspjeha!

@trnac
Ali dobit ćeš i facebook button :slight_smile:

Btw, jel ih možeš tužiti na osnovu krivo izračunatog popusta? To što oni nude nije 50% :smiley:

[quote=“junior”]@trnac
Ali dobit ćeš i facebook button :)[/quote]
Lako za fejs button, ovo je bitnije

Mi se ovdje sprdamo s time, a tko zna koliko njih uleti u takve poslove iz čistog neznanja.
Napušta li etika webmajstore ili samo “webmajstore”?

Mi imamo izraz za takve “web studije”, zovemo ih “balkanska posla”. Ne bavimo se mi uopce istom strukom.

Tu se radi o klasičnoj prostituciji.
Koliko web stranica od 1000kn treba izraditi tokom mjeseca da si možeš isplatiti poštenu plaću? 15+

Ne postoji realna šansa da jedna osoba u mjesec dana izradi 15 stranica. Bez obzira što se radi o joomli i templejtima, većina vremena ode na pregovore sa klijentom.

Kad pogledam s druge strane, “klijenti” koji nasjednu na nešto tako ne cijene naš rad niti najmanje pa je s te strane i bolje da su završili tamo i dobili to što su dobili. :slight_smile:

Juniore,

Pravo pitanje je kolika je sansa da ce stranica od 1000kn isplatiti ulozeno nazad vlasniku a kolika je sansa da ce mu zapravo biti trošak.

Kada napravimo stranicu od 100 000 kuna, a ona sebe isplati u manje od mjesec dana, to je puno isplativija stranica od ove po 1000.

Ljudi na ovim prostorima ne gledaju na web stranicu kao na investiciju (ulaganje) nego kao trošak.
Naravno da žele što manji trošak.

EDUKACIJA klijenata, to je ono što treba raditi.

@w00t
Kao što je trnac rekao, prosječni klijent ne razmišlja na taj način. Tek kad vidi rezultat vjeruje da od web stranice može imati korist.

Educirani klijent sigurno neće nasjesti na ovakvu ponudu :wink:

hm, mislim da je @trnac mislio da kad klijent-kupac pošalje upit o cijeni sajta, da mu se objasni prednosti urednog i mane ‘sfuširanog’ weba, na to da pored web stranice koju moš’ postavit danas bilo ko’, postoje vrijednosti koje iziskuju rad koji se ne može naplatiti kroz mizerne cifre. Što se mene tiče prvenstveno mislim na optimizaciju, standardiziranost, sigurnost weba i autentičnost dizajna i ostalih grafičkih elemenata koji čine stranicu.

[quote=“iGoG”]
http://www.selidbe-amoveo.com/

Ako ovakav dizajn inače vrijedi 1600 kn, onda je vrijeme da se i ja bacim na posao. :smiley: Ovo napravim za sat vremena u notepadu…

Inače, bezveze mi je grupna prodaja web stranica… pa nisu to čarape![/quote]

Pa ovo je užas.

Al mislim, toga ima svagdje, cudite se ko glistama :slight_smile:

Automehanicari, doktori (tuzno), kuhari, informaticari, konobari, prodavaci, zidari, politicari (heh), t-scum (ooh morao sam iskoristit moment), radnici raznih vrsta itd itd itd, u svakom zitu ima kukolja i svi oni rade i hebiga :slight_smile:
Tako i u web dizajnu, cemu vec. Nista cudno. Fakat ne kuzim dal dio ljudi ovdje premalo zivi u RL da vidi kako je to inace realnost - shit se naplacuje masno, moram rec. Masno - ponekad u iznosu, ponekad na nacin da ga ima svakud.

Malo sam skrenuo vec i s teme, ali i nisam, sam pokusavam istaknut other point of view. I ono, ne zauzimam kontru, ovo je onak, uzas. Sam sto ne vidim to prvi put, pa me ne cudi. Sto je najjace, ozbiljni dizajneri se ne kose u nicem s ovima, pa cak ni u klijenteli, ako neko hoce to platit i “ustedit”, pa ko mu kriv. Vi ozbiljni i dobri dizajneri (vidte kak nisam stavljao navodnike :wink: ) valjda isto znate da se bakcat s nekim ko je ulozio u web stranicu 1500kn a misli da je ulozio ionako previse, ne isplati bas. Bolje to ostavit onom ko je prodao za te pare. Svi ce oni nesto naucit u takvim susretima :slight_smile:

E a grupon sajtevi u HR, đizs, ko da je kod nas vise populacije neg indijaca. Deseci sajteva u 2 mj :smiley:
No comment.

Nikad se nisam previše zamarao sa pojedincima ii studijima koji rade takav dumping cijena a rade nikako.
oni mi uglavnom odrade selekciju klijenata.
s onima koji naruče web za 700 kn uopće ne želim imati posla.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja