Gubitak PR i svih backlinkova

Nešto mi nije jasno pa bih molio objašnjenje.

Zadnjih par mjeseci gledam jedan website (veliki, s puno teksta i stranica). Star je barem 2-3 godine. Za određeni pojam je uvijek 1. ili 2. u SERP-u. Imao je oko 15000 backlinkova, ali je prije par mjeseci bilo oko 4000+. (To sam gledao na MajesticSEO)
Jučer je bio 1. rezultat za taj pojam, i ima exact match domenu.

Sada sam pogledao, i više nema backlinkove i PR mu je 0. To sam pogledao sa Rankerizer. I pao je na drugu stranicu u SERP-u.
Kada gledam na PRchecker onda i dalje ima PR 3. Sada mi ništa nije jasno.

Poanta je da kada tražim s onom private opcijom za browser taj website je stvarno na 2. stranici, a bio je dugoooo prvi ili drugi u rezultatima. Ova promjena je doslovno unazad zadnjih par sati. Jel bio neki update algoritma?
U čemu je stvar?

Nije to nista…ja gledam tv i onaj program sto je bijo najgledaniji vise nitko ne gleda!!!:neznam:
Zasto?!
U cemu je stvar?

ovisi ti o dosta stvari to…ali sigurno da pozicija nema nikakve veze s pr i brojem linkova na majesticSEO…npr sto se meni zna desiti, da za neku high competition rijec dodem na 2 mjesto i onda neke poznate stranice pojacaju kampanju na oglasima i onda oni dodu ispred mene a ja padnem dole… a google govori i tvrdi kako adwords ne utjece na SERP…sto nije istina

Moguće, vjerujem da ima veze i AdWords.

Hvala na odgovorima

Vjerojatno si pandaziran – Google Panda Update 25 Seems To Have Hit

Nekad mi je panda bila simpatična životinja

Copyright © 2022 WM Forum - AboutContact