Hakerske grupe

Da li postoje neke hakerske grupe na području HR-BiH-RS kako doći do kontakta s tim grupama.

Sastaju se na tajnim lokacijama otvorenih fejsbuk stranica.

možeš li mi dati neku stranicu a da nije neka budala napravila

Nemam linkove ali ovi domaci ddosovci se nalaze pod pseudonimom ‘anonops croatia’ , ‘tesla sec’ probaj guglat i izbacit ce ti neki kontakt

ovde su jako dobri ljuska.org ako na to mislis. ima hrvata srba makedonca i ostalih. jako su dobri samo treba da se dobro sprijateljis sa starijima, ja imam 3.4 jako dobra kontakta :wink:

NullSec, Tesl@Sec, AnonOps oni su popularni u zadnje vrijeme i naravno sa ljuske ima dobrih

ivanbbb sve ovi nabrojani su skiddie koji se igraju haxora tako sto ddosaju i hakiraju random sajtove. Jedina ljuska ima dobrih. Skoro su oborili Rubelj Gril sajt, sajt nekog taksija, McDolands HR sajt itd itb :slight_smile:

samo sam stavio one o koji ma se puno prica na webu neznam koji su dobri a koji ne niti me zanima

Ako te zanima nešto vezano za sigurnost ili kriptografiju možeš i ovdje pitati. Znaju ljudi nešto o tome i ovdje…

Pogledaj ova tri linka. To sam ja sada na šturo našao, a ovu sam stranicu gledao par puta. Ovaj tip je nešto stavljao i na
http://www.hackforums.net
. Ovo što on stavlja nije pro hacking ali može za nešto poslužiti (pro stvari se ne stavljaju javno).
Moj savjet je da pogledaš i hackforums jer i tu sigurno ima nešto što te zanima. :slight_smile:

Jučer i danas čitao ljuska forum i zadivljen sam koliko čovjek može naučiti na istome forumu, al ne mislim na ilegalne stvari. Puno tutorial-a, to mi se sviđa :slight_smile: