Hakovan facebook, web adressa, gmail i hosting

To da, ali kazem ti nisi zasticen nista ni preko biznisa. Jer mu ne mozes pristupiti, ako ne mozes pristupiti i profilu. Jedino to sa pinom na mob si osiguran.

Za biznis se logujes na business.facebook.com a za privatni na facebook.com, tako da mozes da pristupis nevezano za privatni. Znam par ljudi koji su ostali bez biznis naloga a i dalje koriste privatni.
Ja kazem da ako varas na bilo koji nacin i zeznu te tj uhvate,onda nema spasa ni za biznis ni za privatni.
Tebi su blokirali nalog iz nekograzloga (neki prekrsaj verovatno) i normalno je da ti je sve blokirano.
Generalno zna se gde se drze stranice, nekada je moglo po laznim profilima, sada je to jako veliki rizik.

ali nažalost nije on izoliran slučaj. baš sam gledao i nažalost ima hrpa ljudi koji imaju isti problem kao i taj lik gore s youtube. to je tzv. facebook bussines manager hack
gdje te netko kontaktira da bi se reklamirao i onda želi vidjeti statistike i pošalje ti invite, a link je čisti od facebooka. i poslje toga poste i on admin stranice… i lijepo te izbriše.,

uglavnom treba biti razuman i ne klikati na sve svašta

Ali tu se ne radi o nedostatku biznis menagera vec iskljucivo o ljudskoj gluposti i pohlepi.

1 Like

zakon velikih brojeva…

:flushed: