HARPP u Srbiji

Na koje točno ‘ciljaš’?

[quote=“tsereg”]Nema šanse, Uber. HAARP koristi elektromagnetske valove i svi znaju da je to oružje. I ogledalo na Mjesecu zapravo reflektira zračenje HAARP-a na bilo koju točku na Zemlji. Što misliš da je slučajno da su isti mjesec bile najveće suše i dva puna puni mjesec? Istina je, zato što nitko nije dokazao da nije.

I Amerikanci nisu bili na Mjesecu zato što nitko nije dokazao da nije da nisu.[/quote]

A i meni nekad treba da upalim ko YUGO na velebitu u 2. mjesecu :zhuja:

HAARP Home Page

Malo ozbiljniji link. Kaze stranica da je to testiranje ionosfere u svrhu komunikacije i obrane… E sad, vrlo je moguce da su oni to testirali na Srbima jer ako malo pogledas Srbija je dobar odabir. Ako bi na nekomu iz Azije testirali oni bi se odmah pozvali na Alaha i uzvratili terorizmom, pa je bolje ne reagirat. A u Srbiji je sad doslo do promjene vlasti i opet je glavna tema Velika Srbija i sto je njihov predsjednik u proslom stoljecu bio… Harpp kada bi se i spomenuo to nebi nikog zanimalo… tak da su ameri ili rusi ili tko to vec ima harpp dobro odabrao.

U biti Kikinda je mjesto koje je izravno ciljano, tako da su milicija, vatrogasci i ostali bili zaokupljni tim belosvetskim trikovima dok siroti Savo iz Kikinde zbog toga ima problema sa septičkom jamom: LINK

:zidov: Židovi i masoni kolo vode (ne užičko) po otadžbini :malerukes

[quote=“Uber_Gosu”]A i meni nekad treba da upalim ko YUGO na velebitu u 2. mjesecu[/quote]Nemoj, moj Yugo je palio u svakom mjesecu iz prve, po cičoj zimi. Čovječe, novu lamelu, košaru i onaj potisni pimpek sam platio u redu veličine stotina kuna. Sada na Fordu preko 5000.

Hahahahaaaa, čovječe ovo mi je uljepšalo dan. Svaka čast!

potisni pimpek=druck ležaj

Koji ford voziš :hmmmmmm:

kako je bilo lepo kaj je Partija na celu sa Brozom odredjivala kolka ce biti
cena hleba, mleka i lagera u skatulji feat. boshmotronik sto je jedino
valjalo :slight_smile:

[quote=“mestro67”]Koji ford voziš :hmmmmmm:[/quote]Fiestu dizel iz 2007. Ta cijena je popravak u ovlaštenom servisu, jer se auto koristi za potrebe firme, pa se održava kod ovlaštenih. Mislim da je točno bilo 4800 kn za lamelu, košaru i još neku pizdariju koja je valjda ekvivalent tog druk-ležaja, uključujući i ruke, naravno. Iako mi je u sjećanju ostalo i 5400 iz nekog razloga, ali kada razmišljam, mislim da je bilo 4800. U svakom slučaju, kada je krenuo nabrajati, brojke su mi se počele vrtiti pred očima kao na taksimetru u šahovskoj eri zagrebačkog Radio-taksija.

Imaš sreće, novi dizeli imaju “DMF flywheel” koji se mjenja sa korpom/lamelom/drukom a cijena u ovlašćenom nemore ispod 10-12 iljada…:zidov: (hint: masoni, again)

[quote=“Uber_Gosu”]Imaš sreće, novi dizeli imaju “DMF flywheel” koji se mjenja sa korpom/lamelom/drukom a cijena u ovlašćenom nemore ispod 10-12 iljada…:zidov: (hint: masoni, again)[/quote]Ovisi o tome da li onda i traje duplo dulje? Ova za 5000 kn je mijenjana na 120.000 km.

Dobra ti je logika i slažem se s tim, ali šteta da LUK, SACHS, VALEO i ini ne djele takvo mišljenje, njima je lova najbitnija pa tako na novim 1.3 i 1.5 TD motorima DMF zna otić između 30-70kkm, i onda ta potrošnja koja je kakti prednost ode u vjetar sa zamjenom spojke, s tim da se cijelo vrijeme vožiš ko socijala na “traktor gorivu” i ostavljaš trag ko hobotnica :stuck_out_tongue:

I ja nažalost imam 2.0DTI 16v mašinu koja malo troši ali me hebe to kaj je dizel, stalno neki zvukovi i vibracije, te ovo te ono, jebatga…idući motor je TB 100%, dizela više ni u traktoru/kamionu/whatevaradnomstroju ne želim nanjušit :slight_smile:

Kako ste uspjeli od HAARPa skrenuti temu na Yugo? Konspiracija! :slight_smile:

Sve je to igrokaz od ljudi iz pozadine :slight_smile:
da se spojke ne kvare proizvođači bi propali, sve je to iscenirano :stuck_out_tongue:
Od tud smo došli s harppa na spojke

:lula::lula::lula::lula::lula::lula:

osho kuplug na harpu i kud ce grom neg u koprive protiv onih koje
mrzi ceo svet :slight_smile:

ionako nam nista ne mogu:

:slight_smile:

Ista fora ti je sa zaruljama. Zamisli da stavis zarulju i ne moras je vise nikada mjenjat… Ali ne sve zarulje su napravljene namjerno tako da drze maksimalno 10 000 sati… gamad… i treba da ode cijela zemlja k vragu.

imam ja jos bolje
’Plaće treba smanjiti, Afrikanci rade za dva dolara dnevno!’ - tportal.hr /vijesti/

[quote=“ninohr”]imam ja jos bolje
’Plaće treba smanjiti, Afrikanci rade za dva dolara dnevno!’ - tportal.hr /vijesti/[/quote]

Zanimljivo kako se dotična nije sjetila predložiti da se plaće onima u Africi podignu plaće jer ona ta 2 dolara najvjerojatnije potoši u djeliću sekunde.

a ti ces, na ime solidarnosti, platiti punu cijenu bilo kojeg proizvoda ? Super,
bumo prebacili kompletnu industrijsku proizvodnju u manufakture pa ce uz
ovakve danasnje potrebe za robama i uslugama biti posla i novaca za sve.
Problem je da se rusilo to isto pa se nemre nazad :slight_smile:

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja