Hawkhost na dobrom sniženju

eto čisto da hawkhost ima svoju temu. nemam pojma do kad sniženje traje, slučajno uđoh i viđoh

6 Likeova

Ja hostam kod njih, solidni su. Malo mi je čudan ovaj Recurring Discount. Živi bili pa vidjeli…

EDIT: Sad se razmišljam da uzmem još 2 paketa pa prebacim 2 postojeća na nove, ako će već biti ponajvljaući popust, ali ima tu posla :see_no_evil:

ja imam hosting pakete kod njih nekih lupam 8 godina i Recurring Discount je uvijek tu kod svake obnove

1 Like

A jel bi mi se isplatilo uzeti i za postojeće hosting pakete koje plaćam duplo skuplje pa seliti?

jel se isplati ne znam, moraš obračunat, kolko je vamo ostalo do isteka, dal su bitni sajtovi pa možeš nešta pokvarit kod prebacivanja, dal ti se da prebacivat i sl stvari. to nisam radio. ja imam noviji sajt na njihovom paketu od 50ak dolara dvije god uzet prije neka tri mjeseca, ali ne bih ga vala selio na jeftiniji paket nema šanse, jer mi je mrsko. ni sad, ni pred istek paketa.

uglavnom ako imaš para i nije ti puno ovih, ako je to još tolko 28 dolara, uzmeš taj hosting da imaš, a možda pred istek tog skupljeg ga možeš možda prebaciti tu, a do tad možeš imat dodatni hosting za druge projekte, testove i slično.

Da li je neko imao iskustva sa ovim migriranjem sajta što oni nude. Imam jedan sajt na h3tzneru, plaćam troduplo skuplje.

Hawk bez problema odradi migraciju free :grinning:

1 Like