Haxtore Skripta Na Prodaji :)

Pozdrav:

https://www.facebook.com/Nema.Nerviranja/app_409697109137827
demo link My Add to Page Dialog Page Ukoliko neko zeli original Haxtore Skriptu da kupi neka se javi ovde na pm il na mejl [email protected] nije fejk, odakle meni skripta i ostalo molim da ne pitate ,pre 2 dana sam ubacio skriptu na server tako da to je to.

Cena i šta mi garantuje da nisi neki zajebant?

Cijena je premala kolika god da je gledajuci mogucnosti koje ona ima!

Kao sto sam napisao vec na jednom postu :
Stvarno ista aplikacija kao Haxtore, svaka cast @debrador!
Dosada najaca stvar za viral!
Svaka cast majstore! Necete se pokajati ako kupite skriptu, uzecete deset puta vise love nego sto je platite!
A i debrador je posten , nije prevarant radio sam sa njim i pre.
Uvek je za korektnu saradnju!

vise informacija kontakt pm

kako mi ovo sve smrdi, ovaj bojano se kači na svaku temu u vezi haxtore i odgovara umjesto ovog ali dobro, mene također zanima cijena, javio sam se na pm

I da, znam na koji način ste došli do skripte jer znam čovjeka koji ju je napravio :slight_smile:

Pravio ko je pravio skriptu ko oce cena skripte 200eur ko nece nemora samo je skripta ubica za fan stranice toliko pozzz

Hahhahaha mos mislit. Znam autora te skripte i nema pola mogucnosti i vrijednosti kao original haxtore skripta. Radio ju je sam i nije ju nikome davao niti prodavao :stuck_out_tongue:

može link od original skripte da nekaj vidim.

hvala :slight_smile:

E pa ima sve iste mogućnosti.

Ne znam zbog čega, ali čim vidim nepismene osobe bežim od njih i iz nekog razloga smatram ih za neozbiljne i prevarante. Piše se “ne mora”, a ne “nemora”. Svaka rečenica ima tačku. Ne znam zbog čega imam ovakvo mišljenje, ali šta ću, takav mi je mozak.

prvo dosta slabo govorim srpski jezik jer zivim u inostranstvu zato gresim al nema veze vidim odma zamerate al ok drugo cena skripte je 200eur full je skripta 3 dosad masa njih je trazila ovakvu skriptu al niko nije napravio niti imao a vecina kaze mogu napraviti ne valja skripta i ostala sranja tako da to je sve sto imam za reci mada ne mora da znaci da nije moguce napraviti je i to jos bolje nego sto je i ona sada poz od mene ako ko zeli skriptu mozemo se dogovoriti ako iamte neki fan page za zamenu i tako cao

Samo ću reći da nije u redu što ste ukrali od ovih koji su napravili i sada ju tu prodajete, i to za 200 eura?!?!

Druze ako ti smrdi zatvoris usta.
I ko kaze da smo je mi ukrali?

Pa kaže mi ovaj koji je napravio haxtore skriptu lol

Pa mogao sam i ja reci da sam isao na mesec.

Dajem Haxtore skriptu za neku facebook stranicu koja ima preko 100 000 lajkova (fanova)

DEMO :
https://www.facebook.com/Nema.Nerviranja/app_409697109137827

DEMO INSTALL TAB-A : My Add to Page Dialog Page

Kontakt :


ili [email protected]

Dajem Haxtore skriptu za neku facebook stranicu koja ima preko 100 000 lajkova (fanova)

DEMO :
https://www.facebook.com/Nema.Nerviranja/app_409697109137827

DEMO INSTALL TAB-A : My Add to Page Dialog Page

Kontakt :


ili [email protected]

Pa lol poslujem sa covjekom duze vrijeme i znam ga uzivo :wink:

Očigledno jedan lik sa dva profila. Muljaža na pomolu.