HDMI povezivanje bez ekrana laptopa?

Polomio sam ekran na novom laptopu acer aspire s15 i isčupao mu kompletan ekran i bacio. Postoji li kakva šansa da on može da se uključi ( sijaju lampice) i da se poveže sa hdmi kablom na tv ili drugi laptop. Nema vga ulaz…

Postoji šansa zove se hdmi izlaz. Kupiš taj kabel i monitor/TV sa hdmi ulazom i gotova stvar. Možeš i neki hdmi-vga adapter ili neku svoju kombinaciju

Kupis hdmi kabel, spojis i upalis laptop, na tvu prebacis na hdmi i gledas jel ima slike, ako nema probas stisnut fn +f8 ili tak neku tipku, vjerojatno ima neka za prebacivanje

Hvala na odgovorima…na laptopu nemam vga ulaz, na monitoru jednom ima. Imam na tvu hdmi ulaz ali ne znam dokle ide jer se hdmi prikaze tek kad se ukljuci… i da li je moguce da je nesto ostećeno, udaren je jednom pesnicom i bio crn ekran, posle isčupao i slomio. Ide on nesto

A kad tebe, neko opali pesnicom u nos ili zube postoji li sansa da ti izbije zub ili slom kost u nosu :D?

Ja sam dva tako polomio :smiley:

Funkcionišem ja i bez zuba ili nosa, mozak je tu! :joy:

1 Like

haha ne ozbiljno, meni je je nekako na jednom otisao bio samo flat, kad sam se izivio na njemu :smiley: Drugi je bio u komadicima sto se ekrana tice, ali taj mi je stvaroa bijes koliko je bio ocajan (Hp smrdljivi) pa ga nisam ni pokusavao popraviti.

1 Like