Hdz

http://hdz.hr/
Volite li ove? Ja nimalo!! A više mi nisu ni smišni ko prije. Triba ih se početi bojati i spremati odbranu.

http://www.novilist.hr/hr/Vijesti/Hrvatska/Glasaci-HDZ-a-hrvatski-su-talibani
Ovaj čovik je istinski domoljub i sve više me fascinira. Ovaj razgovor mu je jedan od najboljih do sada. Ne zaboravite da je on doktor sociologije iako je pop.

A kolko voliš hadezeove iz bih? Ja nešta ne pratim puno politiku pa ti ne mogu neki suvisli komentar dat a vidim da bi ti sad diskutovao sa nekim. Ja ti mogu reć da sam ja ko klinac kad je hdz u bos.brodu imao miting 1990il91 otišao sa ostalim klincima pionirima nehrvatima i održali smo kontra miting na kome smo mlatarali jugoslovenskim zastavama, pjevali pjesme titu i te pizdarije. Sjećam se još da je jak medijski uticaj hrvatske bio kod nas pa kad god smo se igrali rata stariji brat je uvijek htio bit hrvat ja sam moro bit srbin.

A jadan mali…:rotfl:

Kad su se moji iz familje igrali rata u BiH prvom polovinom 90-tih niko nije tija priznati da je srbijanac. Ujac (pripadnik specijalaca) je nakon oluje u Hrvatskoj bio sa svojima u širem predgrađu Banja Luke. Četnici nisu ni znali za prisustvo Hrvatskih oružanih snaga nadomak gradu. Samo su čekali zapovid da zauzmu grad, a Gotovina naredija povlačenje. A nije ni Gotovina kriv za to. Njemu su iz HDZ-a naredili da povuče vojsku.

Pobjegnem iz birtije da ne slušam ovakve gluposti i u ovoj birtiji naletim na ovo. Što vam je ljudi, što brijete? Meni je rata bilo sasvim dovoljno i to barem za 10 života.

pratim politiku
I znam samo jedno ukolko hercegovina ne bude hrvatska bit će gadno "politični"
Rata neće biti jer para nema niti tko ima ratovati " da ja idem u rat a drugi žake nosaju e ovi puta neće to tako da bude"
Kada sam neki dan vidio josipovića sa dodikom smrklo mi je se pred očima pa šta on ima s njim raditi.

U svakom slučaju bolje HDZ nego SDP ili neka druga… Meni još nije jasno kako u HRVATSKOJ može biti jaka partija?

Meni još uvijek nije jasno kako danas postoji i jedno jedino biće u našoj zemlji koje može reći bolje HDZ nego itko drugi…

E baš zbog takvih kao što si ti imamo ovakvu državu! Zamisli, predsjednik Hrvatske partijaš??? Pretpostavljam da si i ti glasao za Josipovića!

A hdz se nešto razlikuje od partije? Po čemu?

I evo još jedne maloumne ‘partija i komunjare su krivi za sve’ rasprave. :smiley:

Slažem se s tobom, baš zbog ljudi poput mene, čovjeka koji nikad nije glasao za HDZ, imamo državu koju je HDZ pokrao.

Nisam glasovao za josipovića (iako da sam glasovao za josipovića nebi me bilo sram, bilo bi me sram da mi je bandić postao predsjednik), ne volim SDP, nisam ljevičar, ali nisam i nikad neću glasovat za HDZ.

A tvoji argumenti su na razini neandertalca, kojem je jedino bitno da ljevičari (iako SDP eto to nije) nisu na vlasti pa makar ovi koji jesu kradu. Ako to tvrdiš, a tvrdiš, pokrij se ušima i zakopaj negdje duboko, jer samo zbog takvih kao ti je naša zemlja danas u takvom stanju u kakvom je…

[quote=“toom0101”]Slažem se s tobom, baš zbog ljudi poput mene, čovjeka koji nikad nije glasao za HDZ, imamo državu koju je HDZ pokrao.

Nisam glasovao za josipovića (iako da sam glasovao za josipovića nebi me bilo sram, bilo bi me sram da mi je bandić postao predsjednik), ne volim SDP, nisam ljevičar, ali nisam i nikad neću glasovat za HDZ.

A tvoji argumenti su na razini neandertalca, kojem je jedino bitno da ljevičari (iako SDP eto to nije) nisu na vlasti pa makar ovi koji jesu kradu. Ako to tvrdiš, a tvrdiš, pokrij se ušima i zakopaj negdje duboko, jer samo zbog takvih kao ti je naša zemlja danas u takvom stanju u kakvom je…[/quote]

18 godina mi je tek…

Vacheron ti niti ne znaš kakvo je uređenje u HR, kad kriviš predsjednika za stanje u republici.
Konstatacija HDZ-a u usporedbi s bilo čime osim s terorističkim organizacijama je smješna, iako mi SDP nije posebno drag, puno bi radije da su oni na vlasti nego ova kobila. Zbog takvih kao što si ti i imamo najdulju krizu, vjerojatno si u mladeži ADZ-a pa slušaš svevišnju jacu, sumnjam da iko ko nije malo žešće retardiran može reči nešto dobro za HDZ, oni s IQ-uem iznad 0 već sve znaju, a oni na 0 još uvijek puše nkomunistička sranja HDZ-a.

Mada nisam ni retardiran, niti glasam za HDZ, moram reći nešto na ovo. Naime, nakon što čovjek posluša prosječnog hrvatskog birača i upozna njegovo razmišljanje i mentalne procese shvati da smo, koliko god to bolno zvučalo, jako dobro prošli što smo završili sa HDZom jer je, ako je suditi po glasačima moglo biti puno PUNO gore.

@gigolo
znali su srbi (ja sam srbin) da su hrvati blizu banja luke. u banja luci sam već 7 godina i pričaju ljudi da je bilo frka i da je bilo priče da će granica bit na vrbasu rijeci koja protiče kroz centar banja luke. I mogli su zauzet lagano banja luku (sad vašim nacionalistima zasuzi oko). Isto ko što je srbija mogla doć do slovenije (sad mi se uzdah ote) da su stranci tako htjeli, mislim da ni gotovina ni hdz ni slobo ni sps nisu “krivi” za to. Al nije mi jasno da se još ložiš na to.
Neko spomenuo dodika, Jeste da ima glavu koja zauzima 3/4 ekrana i da je krkan, ali da vas pitam što ga toliko ne volite vi u hrv. Po hrvatskim forumima u bosni sam primjetio da ga cijene, uglavnom.

Dodika ha previše je sjeba bih da bi ga cijenio no cijenim ga što nije prihvatio vlast koju su nelegalno postavili znate već tko.

Nikad nisam glasovao za HDZ, premda sam ih devedesetih uvijek imao na drugom mjestu (ponekad iza HSP-a, ponekad iza Budišinog HSLS-a). SDP nije nikad bio moja opcija, čak smatram da ih je zakonom o lustraciji trebalo zabraniti, čak i kriminalizirati.

Međutim, otkad je Sanader pobijedio u HDZ-u, ta stranka niti po čemu ne odražava moje stavove, kako političke, tako i moralne, a bogami ni svjetonazore.
Sanaderov HDZ bih zakonom zabranio radi nastavljanja SDP-ove politike ulizivanja strancima, rasprodaje i pljačke Hrvatske, okretanja perverznim vrijednostima (novac, izgled, pederi, kolektivna svijest itd.), a Sanadera osudio za veleizdaju. Eh, da je pobijedio Pašalić, vjerojatno bi Hrvatska bila puno zdravija, izgleda…

Kosor je po svemu blijeda kopija Sanadera, povrh svega nesigurna i nesposobna. Međutim, ona je u HDZ uvela jednu zvijersku koncepciju: dozvolila je (čak poticala) iznošenje prljavog rublja u javnost, brutalne obračune s vlastitim ljudima, tj. potpuno napuštanje elementarnih moralnih načela prema svojima vlastitima. Time je u potpunosti uništila HDZ pa duboko vjerujem da će završiti gore nego oni koje je uništila, po dobrom starom principu “tko pod drugim jamu kopa…”. Kako ne vjerujem u slučajnosti, dobrim dijelom vjerujem u opciju plaćeništva.

Sve je to dovelo do potpunog beznađa, gdje Hrvati sa moralnim stavovima trebaju birati između 2 brutalna zla ili bezveznjaka. Jer, objektivno, trenutno se čak niti ne nazire ozbiljna politička opcija koja bi radila u korist Hrvatske.

P.S. Smatram da su kraj ova 2 zla (SDP i HDZ) za stanje u Hrvatskoj jednako krivi i mediji. Dakle, to su 3 jahača apokalipse, nedostaje još samo četvrti za kompletan doživljaj. :frowning:

Problem hrvatske političke scene danas je to što nema zdravu desnu stranku, neopterečenu ustaštvom, kao ni lijevu neopterečenu komunizmom. SDP i HDZ gravitiraju nekakvom centru, tako da su obje izgubile identitet, i bilo bi najbolje da se jednostavno ugase.

Iako danas svima mora bit prioritet micanje ovog HDZa što dalje od vlasti i političke scene uopće, a nakon toga, stabilizacija i kompletna reforma političke scene u hr.

Žalosno je da desničari i ljevičari, koji bi trebali glasovati za SDP, odnosno HDZ, zapravo glasaju za stranke sa identičnim programom sa sitnim razlikama. Treba nam malo radikalniji sustav, sa izraženim razlikama u programima vodećih stranaka ljevice odnosno desnice, da ljudi kad biraju na izborima, biraju program, a ne stranku…

Al do tog dana imamo još puno jahanja. Mislim da jedan sloj političara, koji su danas na sceni doslovno mora izumrijet da se nešto pomakne. Malo morbidno, al nažalost istinito…

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja