Headers already sent by - problem

Imam problem, napravio sam site i sve radi kada pokrenem preko XAMPP-a ali kada upload-am na server javlja mi da je header već poslan, kada zamjenim sve headere sa

sve radi kako bi trebalo. Ovo je dio mog koda za logiranje

[code=php]<span class="syntaxdefault">ob_start</span><span class="syntaxkeyword">();<br />if(!isset(</span><span class="syntaxdefault">$_SESSION</span><span class="syntaxkeyword">)){</span><span class="syntaxdefault">session_start</span><span class="syntaxkeyword">();}<br />&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;<br /></span><span class="syntaxcomment">#ako&nbsp;su&nbsp;podaci&nbsp;poslani&nbsp;provjeri&nbsp;ih<br /></span><span class="syntaxkeyword">if(isset(</span><span class="syntaxdefault">$_POST</span><span class="syntaxkeyword">[</span><span class="syntaxstring">'login_gumb'</span><span class="syntaxkeyword">])){</span><span class="syntaxcomment">//&nbsp;...&nbsp;</span><span class="syntaxdefault"></span>[/code]

Može li mi netko reći gdje griješim? Može li biti da je zabranjeno korištenje više headera od strane servera?

Headere se mora ispisati prije nego se ispiše bilo kakav sadržaj tijela web-stranice. Kada ovaj jednom započne, headere više ne smiješ ispisivati.

Alternativno, možeš uključiti cacheiranje herader.

Ovo je jedno od najčešćih pitanja vezano uz izradu praćenja sjednica, pa potraži malo po forumu.

Mnijem da imaš negdje grešku u kodu i da ti je PHP hoće ispisati i da ti zato javlja header already sent, za koju liniju ti to javlja.

Header already sent by ??? on line ???

[quote=“CreatifCode”]Mnijem da imaš negdje grešku u kodu i da ti je PHP hoće ispisati i da ti zato javlja header already sent, za koju liniju ti to javlja.

Header already sent by ??? on line ???[/quote]

Kada unesem lozinku i korisničko ime koje sam spremio za korisnika javlja mi da je greška u tom redu gdje se nalazi header za redirekt na korisničke stranice, isto tako i ako se hoću logirat kao administrator prikazuje da je greška u headeru koji je namjenjen za redirekt na administratorske stranice. A preko XAMPPA sve normalno radi.

[quote=“tsereg”]Headere se mora ispisati prije nego se ispiše bilo kakav sadržaj tijela web-stranice. Kada ovaj jednom započne, headere više ne smiješ ispisivati.

Alternativno, možeš uključiti cacheiranje herader.

Ovo je jedno od najčešćih pitanja vezano uz izradu praćenja sjednica, pa potraži malo po forumu.[/quote]

Hvala, potražit ću.

Nisam siguran ali mislim da bi session_start(); trebao biti na prvoj odnosno drugoj liniji koda

<?php session_start();

Riješio sam ovo, na početak stranice ob_start(); i na kraj ob_end_flush();
session_start(); odmah na drugoj liniji i sve radi kako treba…

Kako je tsereg rekao headere se mora ispisati prije nego se ispiše bilo kakav sadržaj tijela web-stranice.
A ja sam ob_start(); koristio na početku php datoteke za logiranje koju sam includao pri početku ali ne i na vrhu
stranice tako da su headeri javljali grešku kako su već poslani.
Hvala svima na pomoći.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja