Hebate što je napredak!

Evo jedem špeka i luka i trgujem nafrom na londonskom tržištu! :potboy:
Sutra ću uz čevape!

U simulatoru ili za pravo?

Za pravo. Od frenda nikolem (nemam pojma jel on ima account ovdje) sam dobio neki link za bonus na live accountu pa se malo igram u pozadini onoga što radim i u stankama. :slight_smile:

Pa gdje se to može tako trgovati naftom na bonus accounte?

Zar se na takvim tržištima ne radi margin tradeing - gdje ti banka jamči da si dobar za koji milijun, pa onda trguješ razlikama u cijenama.

[quote=“tsereg”]Pa gdje se to može tako trgovati naftom na bonus accounte?

Zar se na takvim tržištima ne radi margin tradeing - gdje ti banka jamči da si dobar za koji milijun, pa onda trguješ razlikama u cijenama.[/quote]

Evo ti live account sa 100kn pa provjeri: 500plus
Gotovo svi današnji forex brokeri imaju u svojoj ponudi i trgovanje naftom,plemenitim metalima i burzovnim indeksima a svi oni nude margine gdje ti sa tih 100 kuna pokrivaš zapravo samo mogući gubitak.
Ja se posebno volim zabavljati sa naftom jer cijena varira i po par dolara dnevno a sa marginom (ili polugom kako oni to zovu) svaki dolar variranja ti znači 10% plusa ili minusa ak si krivo predvidio. :student:

btw ako netko želi live acc sa 100$ žive love nek mi samo šibne pm sa svojim mejlom.
Dakle, dobijete 100$ koje ne možete dići već s njima trgujete na tržištu valuta,plemenitih metala,nafte ili sa burzovnim indeksima.

I kako je onda to živa lova?

Zato što s tim trguješ na pravom tržištu i imaš uvjet koliko moraš odraditi trgovanja da imaš pravo podići zarađeno.
Evo za 500plus uvjeta:

[quote=""]Zahtjevi za bonus:

1. Kako biste mogli povući svoj besplatni bonus trebate imati 60 TBodova (trgovčevih bodova)
  2. Jedan bonus po kućanstvu/IP adresi.[/quote]

E vidiš, sad ja tebi ne vjerujem da je to novac isto kao ni meni susjedi kad im kažem da zaradim preko neta. To je samo virtualni novac.

Ma naravno! Pa zamisli da neka tvrtka dijeli nešto đaba e da bi se na taj način promovirala… Pa to je nezamislivo u razvijenom svijetu! :rolleyes:

Gle - reci mi to ovako: ako budeš u plusu, možeš li ti taj plus koji si zaradio podignuti?

Jer ako ne možeš, onda ti je to simulator.

Da bi na forexu mogao stvarno trgovati, moraš dobiti jamstvo od banke. Jer sve je to igra i zabava i trgovanje samo tečajnim razlikama, dok preko noći neka valuta ne krene u inflaciju. Onda se ta “margina” odjednom pretvori u punu vrijednost valute, koju si dužan isplatiti. I zato, iako ne trebaš položiti taj novac, moraš položiti bankovnu garanciju.

[quote=“tsereg”]Gle - reci mi to ovako: ako budeš u plusu, možeš li ti taj plus koji si zaradio podignuti?

Jer ako ne možeš, onda ti je to simulator.

Da bi na forexu mogao stvarno trgovati, moraš dobiti jamstvo od banke. Jer sve je to igra i zabava i trgovanje samo tečajnim razlikama, dok preko noći neka valuta ne krene u inflaciju. Onda se ta “margina” odjednom pretvori u punu vrijednost valute, koju si dužan isplatiti. I zato, iako ne trebaš položiti taj novac, moraš položiti bankovnu garanciju.[/quote]

Gle,500plus ti daje 100kn na live računu i dobiješ 100.000kn na demo računu. Razlika je očigledna,zar ne? Ako se ne bace u prevaru normalo mi je da bi zaradu sa tih 100kn trebali isplatiti.

Oni ti osiguravaju polugu tj oni imaju te margin kredite od strane svoje banke tako da ti nemaš ništa s tim. Sa tih 100kn (ili svojim ulogom) ti pokrivaš samo mogući gubitak tako da ti ne trebaju nikakve garancije. Čim otvoriš neku poziciju i odeš na -100kn pozicija je zatvorena i amen,trgovanje je za tebe gotovo.

Ja sam već popušio skoro 5 soma, naravno u demo verziji :slight_smile:
Al zanimljivo, nisam znao da tak nešto ima online.
Inače moj frend je broker u Švicarskoj za istočnu europu i uskoro dolazi pa ću ga pitati finte i tako to. Jer ja ovdje niš ne kužim, bezveze kupujem i sve gubim :smiley:

[quote=“iggysick”]Čim otvoriš neku poziciju i odeš na -100kn pozicija je zatvorena i amen,trgovanje je za tebe gotovo.[/quote]Aha, to je im je caka.

Dakle, otvaraju se prema masovnom igranju?

Samo moraju ići statistički, tj. ne dopuštati isplate do +100 kn kako bi pokrili one gubitke od -100 kn. Tako su, zbog zakona velikih brojeva oni na nuli - pod pretpostavkom da se na malim razlikama stvar ponaša doslovno kao kocka, tj. da je jednaka vjerojatnost da ćeš slučajnim ulaganjem izgubiti kao i dobiti. Inače bi im bila skupa marketinška alatka. :slight_smile:

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja