Helm instalacija wordpress-a MOLIM ZA POMOĆ

Ekipa pozdrav svima,

naime prvi puta vidim ovakvu situaciju pa bih Vas sve zamolio za pomoć. Trebam instalirati wordpress na site i obično bi svaki puta digao wp putem ftp-a konfigurirao config i sve 5 no sad to trebam staviti na site koji je Powered by Helm : Version 3.2.15. MySQL baza je verzija MySQL 4 i nikako da ulovim instalaciju wordpressa jer je uopće ne prepoznaje. Došao sam pred zid pa ako netko ima savjet neka pomogne.

Paket hostinga je HostingWindowsWeb1000MB pa pretpostavljam da je na windowsu :slight_smile:

Stavljate čistu / blank instalaciju wordpressa ili gotov website?
Za praznu instalaciju nije potrebno rucno ispravljati wp-config.php , u Helmu stvorite novu bazu. Zatim u pretraživaču otvorite domenu (ili mapu) gdje ste stavili wordpress, upišete podatke o novoj bazi / korisniku, i slijedite upute…
Za gotov website, podignete gotov WP web, u Helmu stvorite novu bazu, uvezete podatke od gotovog weba u bazu, ispravite podatke u config.php, spremite i stari web treba raditi.
Upute za Helm

Uspio sam kontaktirati hostera i stvar je u tome da server na kojem se nalazi domena ne podržava PHP i wordpress, ponudili su mi promjenu paketa, jutros sam platio razliku i to će valjda biti to. Promjena paketa, rečeno mi je, traje i do 24 sata. Host site je Pondi.hr

To je onda malo jaci hosting…