Hide My WP plugin

Sta mislite o ovome pluginu za wordpress:

Gledo sam taj plugin jos davnih dana… Isplati se uzet jer sa wp-om mozes cudo napravit a kad neko ide gledat kod misli da je custom rjesenje :slight_smile:

Totalno nepotrebno. Kada bude wp update što će onda? Isto tako ima par glupih primjera poput style.css gdje je samo css, a gdje je na vrhu gdje piše autor,ime teme itd, opet admin mora ručno brisati.

Koliko vidim ima opcija da postavis style.css u npr. auto.css i da fajlovi se uopste ne diraju, znaci wp-admin folder i dalje je tu ali kada pokusas da se ulogas na admin panel njega nema.

Cudno da jos niko nije testirao taj plugin ili da ga koristi jer je jedan od najpopularnijih na themeforest

koristim ga od dana kad se pojavio…
nisam imao problema nikakvih i iskreno preporuka jer stvarno ‘zamaskira’ da si na WPu…
vrijedi love

Po meni ovo nema smisla. Pa sta ako netko zna da si na WP-u, ne kuzim. A onaj tko hoce saznati da li stvarno koristis WordPress ili ne, to moze lako napraviti.

EDIT: Eventualno radi nekih kvazi hakera ili botova koji skeniraju site sa nekim poznatim slabostima, ali ako drzite sve pluginove, temu i WP up-to-date, nemate se oko cega brinuti.

I ja ne razumin cemu opteretit sajt dodatnim pluginom koji maskira WP. Security through obscurity nije security.

Pa zar nije dovoljno samo sakriti defoltni wordpress i foleder od teme?
Ne znam kako bi netko mogao znati da wp u pitanju ako sakriješ ta dva foldera.

Continuing the discussion from Hide My WP plugin:

Ljudi se trude sakriti WP, mjenjaju sve i svašta i onda ostave /readme.html i /license.txt ^^

edit: hebem ti Body is too similar to what you recently posted glup forum do BOLA! Dođe mi da ti ja prenesem svoju licencu koliko mi ide forum na zivce!