Hitno mi treba spletna stranica za firmu

Pozdrav,
svima hitno mi treba spletna stran za firmu. Vrlo jednostavna stran u biti samo jedna stranica- sa svim podacima. Eu domena plus e-mail. Javite mi se sa ponudom.
Hvala i pozz

Ako ti treba jednostavna stranica javi se na tel 0 98 / 9 1 1 9 0 4 0 (imam dobre reference i pogledati ces online.

Sta to zapravo podrazumeva?dizajn stanice ,dizanje na server i osnovni seo…ili jos nesto i za koje novce?

firma u kojoj radim napravila to tako pa dizajn cool,a nema H1,ucitava se do sudnjeg dana,a na guglu ih nema ni u tragovima,mislim da je tako beskorisno radit to…mada sam ja obican smrtnik da o tome pricam,pitaj bolje seo majstore …

Lupetas gluposti.
Stvar je kako je napravljeno, hosting, optimizacija itd.

A ne da li je one page ili ne.

Pa ja napisah da treba seo sta ce ti sajt ako ga niko ne vidi…
Oprosti nismo svi pametni…ja napomenuh neznanje,hvala sto me podseti…pozz

Doduse verovatno backlinks mogu da mu zavrse posao…

Ustvari to je dosta diskutabilno jer zavisi od mnogo faktora ali ipak ne mislim da je of page seo dovoljan ili jeste?

@million Poslao sam vam poruku.

Ne služi svaka stranica da dovodi organic posjetu.
Mnogi poslovi zavise od ciljanog marketinga, ili klijenata koji se pronalaze offline … a stranica je samo tu da prezentira firmu klijentu nakon što se on sreo sa firmom i želi detaljnije proučiti uslugu koja se nudi.

Ali svakako si upravu da mnogi kupci stranica (pogotovo stariji) su u zabludi i misle da su sa stranicom odradili i marketing i da će klijenti navaliti nakon što se podigne stranica.

This topic was automatically closed 365 days after the last reply. New replies are no longer allowed.