Hitno pitanje u vezi CLICKSOR oglasa?

Ovako ljudi,

Već dva dana mi stoji tekst “Buy and Sell Contextual Advertising with www.Clicksor.com” u kućici gdje su mi se sve do nedavno normalno prikazivali oglasi, a račun mi je još uvijek aktivan jer se mogu ulogirati na stranici a niti sam dobio email obavijest o tome.

Evo vam i screenshot kako to izgleda:

http://img51.imageshack.us/img51/4637/izgled7tp.jpg

Tako da mi nije jasno u čemu je točno problem i kako ga se rješiti? Da li to znači da samo privremeno nema oglašivaća i da će ih kasnije biti ili je nešto drugo posrijedi?

Unaprijed zahvaljujem na odgovoru!

Srdačan Pozdrav,

David

Vjerojatno nemaju oglasa relevantnih uz cropirate :wink:

Dobro, ako je to samo privremeno i svaka ti čast što si me otkrio :bljesak:

Smijesno mi je kako se ljudi skrivaju i ne zele pokazati svoje uradke. Trebalo bi promijeniti pravila igre i uvesti obavezno predstavljanje i obavezni signature sa linkom. Tek tada ce business procvjetati :wink:

[quote=“cirano”]Smijesno mi je kako se ljudi skrivaju i ne zele pokazati svoje uradke. Trebalo bi promijeniti pravila igre i uvesti obavezno predstavljanje i obavezni signature sa linkom. Tek tada ce business procvjetati ]

Potpuno se slažem!! :stuck_out_tongue:

Try
http://www.click-share.com/
.

They got everything :slight_smile:

Malo sam iskopao ovaj topic da ne otvaram za jedno pitanje novi.

Cekam check sa Clicksora vec mjesec dana, trebam li se zabrinuti?

Poslan je 2010-11-24.

@ace imat ces velikih problema sa naplatom checka. isti sam prosle godine , negdje jan / feb primio - otišao u banku - te zatražio da mi isplate. nakon par dana, zovu me iz banke:

check je bio nekih 100$

naplata checka bi mene koštala preko 150$ - zato što su valjda u canadi itd…itd…

tako da sam kontaktirao clicksor, te zamolio ih da isplate zaradu preko paypala. sto su i uradili bez problema :slight_smile:

javi kako ćeš ti proći.

Uhh, jos i taj belaj.

A ona opcija wire transfer?

eh za wire ne znam, nisam ni imao dovoljno novca za to. :slight_smile:

[quote=“Ace_”]Malo sam iskopao ovaj topic da ne otvaram za jedno pitanje novi.

Cekam check sa Clicksora vec mjesec dana, trebam li se zabrinuti?

Poslan je 2010-11-24.[/quote]
Nema nikakve zabrinutosti, ček vjerovatno kasni a ako ga ne dobijete zatražite novi.

Što se tiče naplate čeka nema nikakvih problema, jedino što će naši bankari uzeti 20-25$ kao nekakva provjera čeka.

Koristio sam Clicksor skoro 2 godine i nisam imao nikada problema.

20-25$??? To mi je pola ceka lol. Uzet ce to sebi zauvijek ili?

:rotfl:
Ne, malo će se poigrati pa ti vrate. :zub:

Da od svakog čeka će uzeti minimalno ovo što sam naveo.

I to svaki put.

Ima li neki specijalni razlog za to? Clicksor je ukleta kompanija pa ima porez na to?

Naši u Banki kažu da oni ne uzimaju proviziju, nego da im isplate umanjen iznos po čeku.

Meni su skidali i po 70$ po čeku.
Ako vam uplate cijeli iznos čeka prije nego što ga oni naplate, tada će vam skinuti iznos sa računa.

To je pljacka *ebena.