[HITNO] Visa Revolving 0kn

Prije par dana na Visa revolving kartici sam imao 2000 kn. Sada preko neta (tokena) pogledam Stanje je 0kn
WTF??? :neznam::neznam::neznam::neznam:

Nisam dizao ništa. Gledao sam transakcije sve je ono što sam prije dizao

Nazovi ih, može biti da je problem kod njih…

sad je malo kasno. Bude sutra bilo tako odlazim u banku. E oči su mi ko sovine koliko sam iznenađen.

[quote=“Timmy”]Prije par dana na Visa revolving kartici sam imao 2000 kn. Sada preko neta (tokena) pogledam Stanje je 0kn
WTF??? :neznam::neznam::neznam::neznam:

Nisam dizao ništa. Gledao sam transakcije sve je ono što sam prije dizao[/quote]
Sutra odmah u Banku, imao sam jedan slučaj gdje sam morao poništiti karticu.

Srećom radilo se o manjem iznosu ali pošto su imali podatke najjednostavnije je odmah karticu blokirati.

čudno je jer nigdje nisam davao broj kartice osim na facebook za facebook ads i na adwords te paypal. To su kao sigurne stranice

mogu se pripremiti da su mojih 2000 kn izgubljeni?

P.S. ne bih rekao da je kod njih problem kada mi piše za drugi račun koliko sam u minusu

Čim vidim “revolving” imam pitanje:
Tih 2000 kn je bilo stvarno stanje na tvojem tekućem ili samo raspoloživi iznos odobren od strane banke?

stvarno stanje, toliko sam još imao za potrošiti nakon što sam sa moneybookers prije nekoliko mjeseci stavio na karticu

Stanje = Rezervacija = Raspoloživi iznos = 0

Uglavnom, sutra idem u banku pa javim kak je prošlo

ja bi zvao i u ponoc ako treba nekoga samo da blokiraju …

mislim da si nazalost izgubio tih 2000kn ali volio bi da ti se vrate …

u svakom slucaju sretno

pa nemaš ispis prometa?

evo pogledao sam danas i sve je ok. UFffff. Bilo je blizu

Atenšn hor :mala: :roflmao:

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja