Hoce li mi Adsense poslati isplatu ako se ne verifikuje adresa do 22-23?

Imam novi nalog, e sad imam zaradjen novac za isplatu, i podesio sam podatke za isplatu itd,
ali kod koji treba da dodje postom jos nije stigao
Pa da loi ce oni poslati isplatu ako se ne verifikuje adresa do 22-23
poslat je 25. aprila kod, pa sad…
Nacin placanja je devizni racun

Imas 3 sanse za slanje kooda, ako ni posle trece sanse ne posaljes kood blokiraju ti nalog i traze ti da ima posaljes neki punovazeci dokument, ja sam recimo poslao skeniran pasos i u roku od 24h su mi u potpunosti verifikovali nalog kao da sam poslao kood.

Meni licno taj kood nikad nije stigao na adresu, tako da nemoj mnogo da brines oko kooda.

Evo da se i ja nadovežem… na jedan akaunt sam stavio svoje ime, a nisam punoljetan, da li će biti problema prilikom unovčavanja čeka, iako će starija osoba unovčavati, ne ja… I pitanje, 24. aprila mi je poslan pin za verifikaciju, a nije još stigao kao i uobičajeno… udaljen sam od Sarajeva 80km-a…

Lijep pozdrav…

Nemoj se sikirat. Sacekaj jos 2-3 sedmice. To je normalno za nase poste :).

Ako PIN ne dodje do datuma isplate (21./22.5.?) onda se mora cekati sljedeci mjesec za isplatu?

e to sad i mene interesuje xd
A isto imam problem odbilo mi racun devizni e sad ja sam jutros u 9 dodo novi jel moram cekat sledeci 21. ili ce prije poslat

Mislim da se ipak mora cekati sljedeci 21. u mjesecu :confused:

OVO MI JE ISPLACENOoooo

1 Like

Čekaj, ja sam potvrdio adresu jučer, i da li to znači da će i mene isplatiti, ili moram čekati 21?