Host Europe iskustva

Pozdrav zanima me da li netko ima iskustva, i kakva su, s ovim providerom.

Planiram si ubost ovaj

paket pa ako može koje mišljenje o paketu i o provideru.

Hvala unaprijed.

[quote=“CreatifCode”]Pozdrav zanima me da li netko ima iskustva, i kakva su, s ovim providerom.

Planiram si ubost ovaj

paket pa ako može koje mišljenje o paketu i o provideru.

Hvala unaprijed.[/quote]

Moje mišljenje:

1. nemaju web na engleskom , pitanje dali imaju support na engleskom ili only german
  2. pročitaj dole sitna slova, skrivaju svašta
  3. švabe ko švabe, spor support vjerovatno
  4. Pogledaj ovo Dobre cijene kvalitetan hosting (iz osobnog iskustva)

[quote=“Domi”]Moje mišljenje:

1. nemaju web na engleskom , pitanje dali imaju support na engleskom ili only german[/quote]
    Ovo mi nije problem s obzirom na završenu osnovnu školu gore

Pročitao i ne vidim ništa sumnjivo

Spor support je relativna stvar, s obzirom na to da kažeš “vjerojatno”, vjerojatno nemaš iskustva s njima

Naši hosting provideri imaju relativno visoke cijene pa ih ni ne gledam. Tako da ću i ovaj tvoj prekočiti. Ovaj tvoj prijedlog je također u toj kategoriji.

No sve u svemu hvala.

Ima li sad netko tko stvarno ima tamo hostane stranice ili tko je koristio njihove usluge?

Ja sam koristio VPS kod njih nešto preko 6 mjeseci.

Isti paket kao i vi što planirate.

Što se tiče njihove usluge koju sam ja koristio a to je VPS moja ocjena je čista 10/10.

VPS je bio konfiguriran na 6 jezgrenom Xeonu X5670 i sve je radilo besprijekorno bez stanke i ispada.
Uz server dobijete samo 1 IP adresu dodatno trebate platiti.

Podršku sam trebao samo jednom i to za kupnju dodatnih IP Adresa, nisam se mogao snaći u njihovom Panelu, odgovor je bio relativno brz i na Engleskom.

Nihov Kontrolni Panel je po meni jako nepraktičan, više zbog Njemačkog jezika kojeg ne poznajem.
Ali za Administraciju servera imate Virtuozo Panel.

Po meni što je Negativno a to je da kad naručite Server on vam neće biti odmah aktiviran nego će vam na kućnu adresu poslati u pismu kod za pristup Panelu i kad pristupite prvi put i potvrdite tada vam aktiviraju vašu narudžbu.

Napomena: (ovo je samo za prve nove korisnike.)

I drugo negativno je da prilikom narudžbi dodatnih IP adresa cijene su sljedeće:
Od 2-4 IP Adrese naplate 25€ Jednokratno za setup
Do 8 IP Adresa naplate jednokratno 50 € za setup
IP Adrese u Whois-u su naslovljene na Vaše Ime / Firmu.

Mjesečno se ne naplaćuju dodatne ip adrese.

Pregled računa: Račun

Nadam se da sam pomogao…

[quote=“CreatifCode”]Ovo mi nije problem s obzirom na završenu osnovnu školu gore

Pročitao i ne vidim ništa sumnjivo

Spor support je relativna stvar, s obzirom na to da kažeš “vjerojatno”, vjerojatno nemaš iskustva s njima

Naši hosting provideri imaju relativno visoke cijene pa ih ni ne gledam. Tako da ću i ovaj tvoj prekočiti. Ovaj tvoj prijedlog je također u toj kategoriji.

No sve u svemu hvala.

Ima li sad netko tko stvarno ima tamo hostane stranice ili tko je koristio njihove usluge?[/quote]

Mislim da moraš raditi ugovor s njima , tako je neka spika bila kada sam se raspitivao oko njih…Pogledaj…

E ovo se zove odgovor.

Hvala i rep+

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja