Hostgator VPS po povoljnijoj ceni

Pozdrav. Imam Hostgator VPS Snappy 8000 koji istice 18. Marta 2015 god. - http://prntscr.com/5ie8yl
Ne znam sta bih stavio na njega, samo mi skuplja prasinu pa bih ga prodao nekome jeftino…

Znaci ja prebacim VPS na vas hostgator nalog i promenimo domen.

Zaboravio sam da napomenem da je i cpa el instaliran.

Moze i ovde javna licitacija za ovaj VPS. Placen je $450 zajedno sa cpanelom. Uplata na skrill ili preko poste ko je iz Srbije.

Evo ga cpanel http://prntscr.com/5ig1v1

Jel moguce da ovde nema webmajstora koji ne bi propustio ovakvu priliku :slight_smile: 100e preko western uniona, skrilla ili poste u Srbiji, a paket je placen $450!

koliko traje 3mj?
Meni ovo nekako izgleda povoljno onome kome treba

Do 18.03.2015… i vise nego povoljno :slight_smile:

Ma ispod cijene :stuck_out_tongue: ali ne previse :smiley: ja da imam para bih uzeo

100e = $120 a ovo je placeno $450 tako da je daleko ispod cene :slight_smile:

Skupo, a i nađeš bolji VPS za manje para, a i pitanje je dal ovaj VPS je legit kupljen?

Ne lupetaj gluposti molim te. 100e za tri meseca to je 33e mesecno za ovakvu konfiguraciju + cpanel ako nadjes bilo gde a ne kod nekog od vodecih hostera ja ti dam ovo besplatno.

Ne kupljen je ilegalno. Otisao sam na Floridu u data centar, ukrao pola datacentra, prevezao u Srbiju i sad prodajem VPS.

Ako ima neko ozbiljan da mu treba mozemo se dogovoriti u svakom slucaju, takodje mogu i dokazati da je placen uredno, a takodje mozemo i kontaktirati podrsku Hostgator-a pa da tako potvrdimo, posto vidim da ovde ima raznih teorija zavere. Uplatu mozemo izvrsiti preko nekog od uglednijih clanova ovog foruma, dati mu neki procenat i to je to.

A intelektualce kao sto je ovaj gospodin iznad bih molio da ne komentarisu jer nemam bas vremena za caskanje preko foruma dok on pije kaficu i ne zna sta ce od zivota.

Izvini dost ako sam ti osecanja povredio… Odmah se nalaziš uvređenim, ko da sam ti u noge pucao, niđe veze…
I za tvoj info, dosta glupana scammu/fake-aju VPS-ove, i onda ih preprodaju, a ti ako si se pronašao u tome, nije moj problem :slight_smile:

P.S
A i jesam intelektualac na sprem tebi, barem meni treba mjesta na serverima, u tebe posao izgleda ne teče kako treba, pa višak preprodaješ :wink: No hejt brah

Al ne lupaj zivota ti, ja ne znam sto uopste ljudima kvarite teme ne moze jedan oglas proc da neko nece lupit neku glupost. Ja ne znam sta vam je evo da je stavio 1000e to je njegova stvar konkretno. Ko oce kupi ko nece zaobije temu i to je to. Jeste forum i sluzi za to se diskutuje to stoji, ali realnu je cijenu stavio njemu toliko vrijedi i sta je problem u tome. Treba ljudima pomoc da prodaju nesto, a ne ima bolji VPS za manje para, pa eto ti taj onda ne bi ti pratio ovu temu da je toliko dobar.

2 Likes

Uopste se nisam uvredio, nego sam pokusao da sasecem konverzaciju i dalju raspravu sa tobom i takvima sto pre, da bih na miru mogao da prodam svoj VPS. Ali evo ocigledno si zaludan i vise nego sto sam mislio pa moram opet da ti odgovaram.

Ajde opet posto ti mozda matematika slabo isla u skoli.

33e mesecno = $40 mesecno (cpanel licenca za VPS je $20 mesecno) dakle jednostavnom racunicom se dolazi do toga da dobijas VPS od 8GB rama, 240GB, 2 IP adrese i 8TB protoka za $20 mesecno i to sve na jednom od najpoznatijih hostera na svetu.

E sad tebi ni ovo nije dovoljno nego tvrdis da je preskupo i da postoji mnogo jeftiniji VPS, ok tvoj problem u glavi, zaobidji jednostavno temu i ne spamuj.

Drugo, moji serveri su prazni, jer ja nisam webmaster nego developer i posao mi tece kao po loju, a tebi svaka cast ako punis servere, samo tako nastavi.

Inklusive cPanel ispada 29 €, jel dobijem sad besplatno. :smile:

Ne vidim tu 240GB prostora, 8TB protoka i 2 IP adrese, zao mi je ne dobijas

E ■■■■ ga. :smiley:

Zajebavam se malo. U svakom slucaju to nije skupo i ta mi treba ja bih uzeo.

Svakako sretno s prodajom.

Znam opusteno :smile:
Ajde ljudi dacu ga za 70e ili da se menjamo za nesto sto imate a meni bi bilo od koristi, kao sto je neki dobar domen, skripta i sta ti ja znam… Ako niko ni posle ovoga nece, poklonicu ga bolje nego da mi stoji :slight_smile:

Bump, ima li neko nekakvu ponudu, bilo sta? Toliko web majstora, mora nekome da treba VPS :slight_smile:

buuump 50e ili dobar domen…

Prvi koji mi se javi na PM, a da ce mu ovaj VPS pomoci u nekom projektu i da mu stvarno treba ce ga dobiti. Uslov je da ima preko 100 postova na forumu…Eto mali novogodisnji poklon :smiley:

Posteno od tebe ovo nema nidje :slight_smile:

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Profit Monkey