Hosting ponuda

Pozz,
ne razumijem se baš u sve ovo, dobio sam ponudu od jednoga lika, nudi mi hosting na svome serveru:

500MB prostora na hard disku, 1G mjesečnog prometa (ovo bi trebalo izdržati i do nekoliko tisuća posjeta dnevno)
20 email adresa, 5 FTP acc, 5 MySQL baza, 20 poddomena… cijena ti je 350kn godišnje

Da li se isplati?

Moj savjet: ne kupuje hosting od “nekog tipa”. Imaš tu na forumu hrvatske hosting firme koje su hvaljene a cijena im je puno bolja od gore navedene. Npr.
Studio4web - web hosting paketi za privatne i poslovne web stranice
Prohosting.hr - web hosting, reseller hosting, virtual private serveri, root serveri, managed serveri

Za taj novac možeš uzeti dosta kvalitetniji host i jači :slight_smile:

ovi su puno jeftiniji HostingIT - Web Hosting

Evo ti još jedna domaća pouzdana firma: Hosting revolucija - BSP hosting - Hrvatska hosting tvrtka

Ima ih koliko hoćeš, samo ne uzimaj od “jednog lika” :slight_smile:

Puno hvala svima, sada tek vidim koliko su cijene povoljnije. :slight_smile:
Taj lik valjda je negdje kupio cijeli server za sebe, pa mi je ponudio da ima za prodat i odma mi se je ponudio da mi realizira cijelu stranicu, pošto ja ne znam puno o tome. Navodo radi u nekoj tvrtci kao web developer

To je okej od njega razmisli dobro to je solidno sto ti je ponudio. Kontaktiraj ga vidite se i odma ces znat o cemu se radi. Kad se vec ne razumijes lakse i tebi da ti neko to vodi.