Hosting sa serverima u Hrvatskoj

Pozdrav, pokušao sam da searcham ali nisam našao informaciju koju sam tražio pa izvinjavam se ako duplam temu.

Za potrebe jednog klijenta interesuje me da li ima neki hosting u hrvatskoj sa sledecim karakteristikama:

• koji ima servere u Hrvatskoj
  • da ima neke resseler pakete ili paket na koji može ići više sajtova (više različitih sajtova na različite domene)
  • po mogućnosti da je cPanel

Hvala unaprijed

Ja koristim infonet I zadovoljan sam. Imaju sirok program pa pogledaj na njihovoj stranici.

Plus hosting | Web hosting | Reseller hosting paketi Najskuplji jest, ali kazu da nije los :slight_smile:
Reseller Web Hosting paketi za najzahtjevnije | BSP Hosting Mislim da i oni imaju servere u Hr :slight_smile:

Također preporučujem InfoNet.
Pravi omjer cijene i kvalitete, odličan support…

Samo moraš naglasiti pri narudžbi da želiš na server u HR.
Serveri u HR su im nešto malo skuplji - ali i dalje je dobra cijena.

Znam da hosting u hrv omogucava brzi pristup stranicama, ali isto tako ne vidim razlog da se server ne uzme u njemackoj (ima pojedinih firmi koje imaju ping od cca 30-35ms sto smatram da je dovoljno brzo).
Stoga ako nije tako presudno topla preporuka da se pregleda hosting i u njemackoj/austriji gdje je daleko povoljniji nego u hrvatskoj nazalost

Ako pratite SEO industriju Google gleda sve pa i gdje je smješten server. Poželjno je da server bude smješten u državi iz koje dolaze posjetioci pa ako ciljate na posjetioce iz HR - zakupite server u HR, ako ciljate na posjetioce iz EU - server u EU, ako ciljate na posjetioce iz USA - server u USA itd, itd, itd.

Copyright © 2022 WM Forum - AboutContact