Hosting sponzorstva/suradnje

Zanima me da li vlasnici hostinga kod nas znaju sponzorirati web majstore u smislu da im daju besplatan web prostor ili nekakav popust? Tu je naravno rijec o nekakvoj vrsti suradnje - web majstor dovlaci klijente hosteru, a on mu za uzvrat daje neke benificije. Iskustva?

Naravno to je praksa vecine hostera pa tako i nas, ako postoji zahtijev za takovom suradnjom slobodno nas kontaktiraj

zanimljivo bi bilo cuti na koji to nacin webmajstor dovodi klijente hosteru. I koliko je takvih stranica di se okupljaju iskljucivo potencijalni kupci hostinga.

buduci da u danasnje vrijeme paketi hostinga nisu toliko skupi kao prije, te nije problem za nekoliko stotina kuna godisnje dobiti malo veci web prostor, pretpostavljam da ne mislis na shared hosting pakete tj. da mislis na vps ili dedicated. A to i mene zanima, kakva je korist hostera dati nekome ovakvu uslugu besplatno.

Ima koristi, da nema se ne bi davalo. Affiliate sustav se koristi. Primjer je u mom potpisu. Ako netko dođe preko mog potpisa i kupi hosting, meni ide neki postotak.

Bilo bi lepo kad bi se mogli tako lako naći sponzori za servere, ako govorimo o vps, i dedicated serverima.

Nudimo i takvu mogucnost naravno …