HOSTING za WordPress ?!

Kao sta naslov kaze… neki hostinzi se reklamiraju kao wordpress hosting ?!

Šta bi im to trebalo znacit?! Marketinski trik ili neki bolji hosting ako je pitanju WP sajt?

vidio sam da sada dosta servera imaju hostinge “prilagodjen” za Wordpres… neznam sta je tu drugacije od ostalih hostinga… a cijenom su odprilike isti kao normalan hosting, u nekim slucajevima i indeticne…

pogledajte (nije affinity):

jel netko testiro te hostinge za WP ?

To ti je obican marketinški trik,najme kako je wordpress jedan od najpopularnijih CMS ova ljudi masovno googlaju keyword wordpress hosting i to je to.Možda se neke sitnice u konfiguraciji promjenjene premda ne vjerujem… 99.999% sam siguran da je to obican hosting ko i svaki drugi.

Pozdrav! Kao vlasnik web hosting & development tvrtke odgovorno tvrdim: nije baš obični.
U biti samo par sitnica kod Apache konfiguracije i dobijete WP + Joomla hosting.

u cemu je taj WP host drugaciji od ostalih u istom cjenovnom rangu?

Nema nikakve razlike. Kao sto rekoh, samo par postavki na Apache serveru (ako se koristi LAMP kao hosting osnova). Svi nasi serveri su vec predefinirani na taj nacin tako da postavljanje CMS stranica ide bez ikakvih dodatnih zahtjeva.
SymLinks + Rewrite Engine


Mislim da je ControlEng u pravu, nekoliko razlika i to je to. Mi smo imali kod Avalon, sada smo prešli kod https://www.web-hosting.work i nešto je brža stranica