HostMonster

Pozdrav,

gledam danas nešto cijene na HostMonsteru i kad sam tek došao na njihovu stranicu fino piše 5,95 $ /mo, slučajno osvježim naslovnu kad iznenađenje 3,95$ /mo, hajd kontam popust! Poslije ponovo posjetim HostMonster kad opet iznenađenje, vratila se cijena na 5,95$, kontam kratak neki popust! Osvježim ponovo naslovnu, kad opet popust 3,95$! I tako se cijena mijenja čitav dan!

Znači u jednom mometnu bi me hosting za godinu dana koštao 71,4$, a samo osvježim stranicu i istu stvar dobijem za 47,4$!!!

Kako je moguće da se cijena tolko puta mijenja u toku jednog dana? :ludjak:

Ma kupi kod mene ba :smiley:

Ma cijene sam gledao onako čisto informativno, ne planiram ništa kupavat ovih dana. Ali kad budem kopovo imat ću te u vidu sigurno, jer vidim da svaki dan u svakom pogledu sve više napreduješ :doki:

Jelde da je čudno ovo za hostmonster???

ma to ti nisi vidio dobro, pokvario ti se vid od kompjuter-a :smiley:

[quote=“broz_x”]Pozdrav,

gledam danas nešto cijene na HostMonsteru i kad sam tek došao na njihovu stranicu fino piše 5,95 $ /mo, slučajno osvježim naslovnu kad iznenađenje 3,95$ /mo, hajd kontam popust! Poslije ponovo posjetim HostMonster kad opet iznenađenje, vratila se cijena na 5,95$, kontam kratak neki popust! Osvježim ponovo naslovnu, kad opet popust 3,95$! I tako se cijena mijenja čitav dan!

Znači u jednom mometnu bi me hosting za godinu dana koštao 71,4$, a samo osvježim stranicu i istu stvar dobijem za 47,4$!!!

Kako je moguće da se cijena tolko puta mijenja u toku jednog dana? :ludjak:[/quote]

Pa evo, što se žališ, kupiš onda za 3,95 :smiley:

Danas je cijena bila pretežno stabilna 3,95$ /mo, dok je u 14 časova izmjerena 5,95$ /mo. Ostatak dana bi mogao proći sa malim i umjerenim promjenama.
Sutra će cijene biti mjestimice umjerene, a najviše dnevne se očekju između 5,95$ i 7,95$!

Većina hostingopata će se osjećati dobro, a samo kod izuzetno osjetljivih može se pojaviti umor i glavobolja. :smiley:

[quote=“broz_x”]Danas je cijena bila pretežno stabilna 3,95$ /mo, dok je u 14 časova izmjerena 5,95$ /mo. Ostatak dana bi mogao proći sa malim i umjerenim promjenama.
Sutra će cijene biti mjestimice umjerene, a najviše dnevne se očekju između 5,95$ i 7,95$!

Većina hostingopata će se osjećati dobro, a samo kod izuzetno osjetljivih može se pojaviti umor i glavobolja. :D[/quote]

Rep +

Rep +

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja