HotTrip.net - molim recenzije i pomoć

Trenutno razvijamo jedan portal o putovanjima i znamenitostima svijeta (hottrip.net). Portal je na engleskom jeziku i nadamo se da će uskoro biti posjeta. Molim vas da mi pošaljete što mislite o stranici. Ovu sam temu ponajviše otvorio da mi pomognete i rješite neke probleme koje imam:

  1. Kako optimizirati stranicu s slikama (kako optimizirati slike)?
  2. Kako dodati ads unutar posta tako da bude s lijeve strane veličine npr 160x600, a da se pored njega pokazuje tekst posta? Koji plugin koristiti?
  3. Kako srediti da se na substranicama ne pokazuju cijeli postovi, već da se pokazuje kratki sažetak postova?

Molim vas da napišete neke informacije, može tu na temu, a možete se javiti i u PP :wink:

Evo prošlo je 6 dana (ak se ne varam) i mislim da je vrijeme za BUMP :smiley:

Molio bih nekoga da mi barem odgovori i dade neke linkove za rješavanje pitanja, tj. problema :wink:

Za reklame imas tonu plugina na wordpressu.

Slike:


ovo pod 3 ne razumijem

Pa dakle, ako idem u tražilicu (desno na sredini stranice) upisati neki pojam onda bi mi se trebali pokazati rezultati lijevo gdje je sadržaj :wink: I sada kad ja obavim pretragu meni se pokaže samo jedan i to čitav članak. ja bi htio da mi se pokaže samo sažetak članaka i to ne samo jednog već nekoliko… dakle, zapravo trebam neki plugin ili nešto da mi se pokazuje samo naslov i 200 riječi posta (umjesto cijelog posta) :wink:

Probaj ovaj mali hack:

Idi admin>Aperance(kako vec)>Editor>Nadji temu>search.php
i zaljepi umjesto

<?php the_content(); ?>

sa ovim:

<?php the_excerpt() ?>

nema ništa takvog…

zaboravio sam napomenuti da je ista stvar i s kategorijama… dakle, kategorije se isto prikazju u punom obliku, a ne skraćene :wink:

tema je inače: silverOrchid :wink:

A ti bi skraceno evo onda to odradis ovako u functions.php dodas

function excerpt($num) {
$limit = $num+1;
$excerpt = explode(' ', get_the_excerpt(), $limit);
array_pop($excerpt);
$excerpt = implode(" ",$excerpt)."...";
echo $excerpt;
}

i sad zamenis gde zelis <?php the_content(); ?> sa npr <?php excerpt('25'); ?> npr u home.php ili archive.php