Howtodisassemble.com

http://www.howtodisassemble.com/

Ideja mi je pala na pamet nakon sto sam imao jedan laptop koji je bio strasno kompliciran za rastaviti a nisam našao nista o njemu u vezi rastavljanja.

Podaci na stranici su bezveze, radim sad par tutoriala koje cu objaviti.
Inace sav sadržaj cu sam raditi. unique
Jos imam za napraviti dosta stvari koje bi htio na stranici ali ovo je nekakav generalni dizajn.

Vaše mišljenje…??

nemoj se ograničiti samo na kompjutere, dozvoli da registrirani članovi mogu napisati članak kako nešto rastaviti, napravi i youtube kanal obavezno.
ima potencijala, sretno.

definitivono

korisno i što je najvažnije ugodno oku

[quote=“Homer”]nemoj se ograničiti samo na kompjutere, dozvoli da registrirani članovi mogu napisati članak kako nešto rastaviti, napravi i youtube kanal obavezno.
ima potencijala, sretno.[/quote]

Imam kategorije:

laptops
mobile phones
cameras
other stuff - ovdje ce ici sve ostalo

Za youtube mislis da pravim video tutore ili?

[quote=“hrvojesb”]Imam kategorije:

laptops
mobile phones
cameras
other stuff - ovdje ce ici sve ostalo

Za youtube mislis da pravim video tutore ili?[/quote]

sori, nisam vidio ovo other stuff. probaj malo pretražit koje kategorije se najviše traže na googlu, pa dodaj još koju kategoriju.

za youtube bi najbolje bilo da imaš svoje clipove na svom kanalu, al za početak možeš koristi tuđe clipove sa youtubea. poslije nabavi nekog glumca koji zna dobro engleski da snima filmiće.

dodaj ovo za početak

:cool:

edit: ovo je bolje

:slight_smile:

Heheh ma gumene lutke :smiley:

Youtube ce biti bez govora laganini glazba u pozadini :smiley:

Dizajn mi je OK, code je u banani. Radiš sa tablicama i ubacio si css…

Mozes malo pojasniti, naravno da ispravim što nevalja :doki:

trebaš radit sa div oznakama ako se ne varam…

Fora je kad kliknem onu glupu W3C sličicu i dobijem “51 Errors” :slight_smile:

To sad radim ccs valja, sad html :doki:

Predlažem ti da si radi seo-a staviš link i na slikama pod ovim najgledanije.

Ok, hocu

Ovo što je maestro67 napisao, radi sa div tagovima i smanjit češ code, a css postavi kao posebni dokument da ti nije zajedno sa html code-om. Koliko je code bitan za optimizaciju ? Iskreno, nemam pojma. Čitam da je dosta bitan, a onda vidim site-ove koji nose prvo mjesto sa dosta traženim keywordom, a imaju sličan code kao i ti.

DIV-ove jos proucavam nadam se da cu uskoro moci napraviti cijeli site sa css-om.

Pitanje dali ostaviti ove boje kategorija koje sam sad stavio??

http://www.howtodisassemble.com

Jesu li previse napadne “kicaste”?

Ili da stavim samo jednu boju sa nazivima kategorja?

Nez po meni su kičasti, jer su šareni, stavi samo jednu boju. Ova plava mi je zgodna :slight_smile:

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja