HR se mogu kupiti!

Dobar ali nje, još ti malo fali. d00m se bavi malo ozbiljnijim temama :slight_smile:

ivo.hr?

Ne vidim poantu sakrivanja domene koju i tako treba promovirati?

Ili je fora malo se hvaliti okolo? :slight_smile:

P.S. doom mi je zabunom poslao PM pa znam o kojoj se domeni radi i po mojoj subjektivnoj ocjeni radi se o loše investiranoj lovi. :slight_smile:

ja ne kužim o ćemu se tu radi

kakvih 40k kn?

to ti neko nudi za domenu, koju ne smiješ prodat ili što

[quote=“trnac”]Ne vidim poantu sakrivanja domene koju i tako treba promovirati?

Ili je fora malo se hvaliti okolo? :slight_smile:

P.S. doom mi je zabunom poslao PM pa znam o kojoj se domeni radi i po mojoj subjektivnoj ocjeni radi se o loše investiranoj lovi. :)[/quote]

Ne treba promovirati tu domenu, i nije tajna koja je.
A ocjena ti je stvarno subjektivna :slight_smile:

[quote=“d00m”]Ne treba promovirati tu domenu, i nije tajna koja je.
A ocjena ti je stvarno subjektivna :)[/quote]

Ako je to ona koja mislim da je, završava na A i ima 7 slova, meni je to jedna od boljih .hr domena, čak i bolja od nekih domena na engleskom jeziku slične tematike.
Definitivno jedna od TOP10 registriranih nakon 01.07.

[quote=“dax”]Ako je to ona koja mislim da je, završava na A i ima 7 slova, meni je to jedna od boljih .hr domena, čak i bolja od nekih domena na engleskom jeziku slične tematike.
Definitivno jedna od TOP10 registriranih nakon 01.07.[/quote]

To je ta. Uspoređivao sam trends sa nekim drugim popularnim ključnim riječima i istina je da opada jer nije bilo adekvatnog sadržaja povezanim sa nazivom domene.
Moram to popraviti :zub:
A i ne mogu ja izdržati da ne radim web bez golih teta. :rotfl:

O kojoj se domeni radi?

lol odgovaraš sam sebi na svoja pitanja, a nitko ništa nije ni pitao :slight_smile:

Ja mislim da je Hrvatska premalo tržište da se kupuju i prodaju domene po velikim cijenama.

A i šta ti vrijedi ako imaš neku riječ u domeni koje je tražena u Hrvatskoj kad se ne možeš rangirat ni u top 10, teško je.

Inače u HR je google.hr top tražilica, pogodak.hr je ništa naspram toga.

Ovaj dio mi nije baš najjasniji.

[quote=“adriano”]
Inače u HR je google.hr top tražilica, pogodak.hr je ništa naspram toga. [/quote]
Odlično, to svi znamo. I ciljam na lokalno tržište zato mi je podatak sa pogotka dobro došao.

[quote=“netokracija.com”]
Prednost .hr domena za hrvatske stranice jest što ih korisnici prepoznaju, a Google ih voli za lokalna pretraživanja. [/quote]

Tko je tako lud da plati 600 kn za domenu koja 99,9 % nikad neće postici toliku vrijednost?

The Ja :srednji:

[quote=“Reku”]Tko je tako lud da plati 600 kn za domenu koja 99,9 % nikad neće postici toliku vrijednost?[/quote]jesi siguran da neće? ja baš nebi bio

ma prica gluposti…reku, bato, ak ti treba kinta za domenu samo reci, nemoras ju odmah mrzit:zub:

Ma pogledajte si samo svoje komšije Crnogorce koji su brzo spustili cijenu za svoje (bezvrijedne) domene sa 40 na sad 1 do 5 Eura.
Vrijednost .hr domena bi trebala biti još ispod .me domena.

Dobrodošli u svijet tržišne ekonomije!

mhm…reku…tko moze registrirati .me a tko moze .hr?

To što Carnet radi je sramota. Kompliciraju do zla Boga. Nije problem tih 500-600kn iako je to puno za samu registraciju, ali su problem ta silna ograničenja

naravno da nije problem lova, radi se o manjem izdatku za svakoga tko ozbiljno nesto radi. za nadati se da ce novac biti dobro ulozen u infrastrukturu. recimo, jedan pravi whois server…cisto za transparenciju prema javnosti. neka se zna tko ima sto od tog javnog dobra. :stuck_out_tongue:

Mene više zanima hoće li ove domene ostati u vlasništvu dotične jer koliko vidim još se nisu izbrisale iz registra, radi se o domenama youtube.hr, facebook.hr i yahoo.hr sve registrirala jedna osoba (doduše pravna) ali šta je za zabranom registriranja tuđih žigova.

Zabranjeno je korištenje tuđeg Brenda, dovoljno je poslati pritužbu Carnetu uz obrazloženje i moguće je da sadašnji vlasnik ostane bez tih domena.

Navedene domene nemogu aktivirati online, a ako ih i aktiviraju ne gine im tužba.

Korisnica navedenih domena vjerovatno kroz duže razdoblje planira neku dobit od tih domena, po meni je potpuno pogrešno.

Osobno im želim puno sreće.