HRDownload.com

Pozdrav webmajstori!

Nakon dugog vremena, opet sam s vama, i želio bih predstaviti moj novi projekat:

HRDownload.com - HRVATSKI Download Portal

Komentari, kritike i pohvale su dobrodošle.

Osnovni cilj portala je: Brzo i jednostavno preuzimanje aplikacija. Išao sam na neki lagan i jednostavan dizajn, opise i recenzije pišemo lično, tj. nema copy / paste sa nekih drughi sajtova. Popularne aplikacije uploadujemo na naše servere, tako da su uvijek dostupne za download. Site se nalazi u nekoj “beta fazi”, iz koje bi trebao uskoro da izađe.

To je to! Slušam sad vaše komentare …

Jednostavni i pregledno. Meni se svidja. Stvarno nemam niti jednu zamjerku ili nesto sto mislim da bi trebalo mjenjati.

Po meni dugo ovako lijepo i oku ugodno dizajniran site nije bio na recenziji

Hvala! Upravo to nam je i cilj bio. Jednostavno, brzo i pregledno. Mislim da smo ispunili ova tri uvjeta. Ako si primjetio, na pojedinim aplikacijama, kao npr.

u desnom gornjem uglu se pojavi i link ka recenziji (do sada smo recenzirali nekih 10-ak aplikacija od 50-ukupno dodatih). I nastavit ćemo tim tempom.

Zanima me, šta mislite da dodamo i sekciju NOVOSTI / Vijesti (vezanu za računare i računarske tehnologije)??

odlicno, pohvale sve. Cinm sam otvorio stranicu u cca. 10 sec sam sve pohvatao (brza navigacija, kretanje po stranici, bez pretjeranih reklama)

Hvala puno na ovako lijepim riječima.

Ostali , kritike,pohvale ?!

Kako baš hoćeš loše kritike, evo jedne…

Kod kreiranja URL-a makni riješ “download” jer je imaš u nazivu domene.
Npr.

http://hrdownload.com/
download-avast-antivirus-36.html

SW nije baš dobro posložen, kao freeware se stavljene trial verzije i sl.

Ako već želiš biti HR, bilo bi zgodno da i pišeš na HR.
Npr.
NOD32 Antivirus proaktivno detektuje i eliminiše viruse

I odmene sve najbolje kritike glede dizajna i koncepta sajta

i također, i od mene jedna kritika. Već imaš konkurenciju, član našeg foruma
http://www.webmajstori.net/forum/member.php?u=2018

Meni iskreno ne smeta i više preferiram domaće ( :slight_smile: ) ali napominjem da imaš već konkurenciju, ali nadam se da to neće predstavljati problem.

[quote=“xapuc”]I odmene sve najbolje kritike glede dizajna i koncepta sajta

i također, i od mene jedna kritika. Već imaš konkurenciju, član našeg foruma
http://www.webmajstori.net/forum/member.php?u=2018

Meni iskreno ne smeta i više preferiram domaće ( :slight_smile: ) ali napominjem da imaš već konkurenciju, ali nadam se da to neće predstavljati problem.[/quote]

Što se tiče konkurencije, uvijek je dobro došla. Mislim da HRDownload.com ne predstavlja još ozbiljnu konkurenciju već popularnom i etabliranom Download.hr.

[quote=“trnac”]Kako baš hoćeš loše kritike, evo jedne…

Kod kreiranja URL-a makni riješ “download” jer je imaš u nazivu domene.
Npr.

http://hrdownload.com/
download-avast-antivirus-36.html

SW nije baš dobro posložen, kao freeware se stavljene trial verzije i sl.

Ako već želiš biti HR, bilo bi zgodno da i pišeš na HR.
Npr.
NOD32 Antivirus proaktivno detektuje i eliminiše viruse[/quote]

Hvala na iskrenim riječima.

Što se tiče URL-a, tu nismo u planu da mijenjamo ništa. Ostaje takav kakav je :frowning:

Za SW se slažem, može se tu još nešto i doradit.

Trudim se koliko je to moguće da pišem na HR :slight_smile: iako ovdje ne vidim ništa čudno, mislim da sam ovo sa proaktivno detektuje pročitao na esetovoj stranici :slight_smile:

U svakom slučaju, zahvaljujem se na uloženom trudu i na iskrenim riječima. Svaka kritika je dobra, pa makar ona i loša bila :slight_smile:

detektuje -> detektira ako se nevaram

HRDownload.com - HRVATSKI Download Portal” —> onda bi bilo dobro da se pise na HR

Dajte, bolan, nema puno razlika u jeziku, i mislim da se time ne bi trebalo opterecivati.

offtopic: Volim kada neko ovako zrelo prihvati svaku kritiku…

[quote=“xapuc”]Dajte, bolan, nema puno razlika u jeziku, i mislim da se time ne bi trebalo opterecivati.

offtopic: Volim kada neko ovako zrelo prihvati svaku kritiku…[/quote]

Za ovu prvu , dajem twelve points :slight_smile:

A što se tiče kritike = ako nema kritike, ne valja djelo. Prema tome, preostaje mi da uvažim sve što dobijem, bez obzira da li to bilo pozitivno ili negativno.

Osvježena verzija - uz par izmjena. Dodali smo vijesti.

http://hrdownload.com/vijesti.html

Poboljšanje prilikom otvaranja web stranice. Od sada još brži page load time :slight_smile:

Ako imate neki prijedlog, sugestiju, kritiku, tu smo da razmotrimo

Extra stranica bogami

Hvala Garamel! Ostali ajmo malo feedback-a :slight_smile:

Ljudi uglavnom ne komentiraju kada je stranica užasna, ili kada je tako dobra da se nema što zamjeriti… Kod tebe je ovaj drugi slučaj.

Svaka čast stranica izgleda stvarno odlično, ja nebi apsolutno ništa mjenjao, baš je po mom ukusu

Hvala cyber. Moram priznati da sam malo iznenađen ovim brojem pozitivnih komentara. Kontao sam da je negdje odnos 50:50 ali ovo je stvarno wooooow :slight_smile: thx svima koji su odvojili vremena da pogledaju i komentarišu sajt.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja