Hrelić Online

Napokon je zaživjela dugo najavljivana inicijativa da se šarm i duša sajmišta na Jakuševcu poznatog pod imenom Hrelić prenese na internet i tako se svima olakša dostupnost ponude Hrelića.

Ovo je neprofitabilna inicijativa nekolicine entuzijasta koji bi voljeli stvoriti alternativni on line sajam. Želja nam je stvoriti on line sajam kojim će ljudi moći bezbrižno surfati u potrazi za zanimljivim povoljnim predmetima, upravo kao da šeću Hrelićem.

http://www.hrelic.com

Sviđa mi se ideja, samo što sajt nema neke prevelike veze sa Hrelićem. Prvenstveno cijene.

Pa nažalost mi nemamo nikakve veze sa cjenama… to korisnici sami određuju… od ove nedjelje krecemo u kampanju oglasavanja po Hreliću i nadamo se da će na stranicama početi oglašavati ljudi koji tamo prodaju, pa bi i cjene trebale biti pristupačnije :slight_smile:

cini mi se da se hrelic percipira kao izlazak vani, ko u
shoping centre, sa kompicima popricat, razmjenit trenutne
politicke zavrzlame, pojest malo kobasica i svinjskog
pecenja, duhovno se nahranit umjesto odlaska u vjerske
objekte nedeljom, ucit ciganit, napravit bigdeal sa nepotrebnim
iskoristenim stvarima, nadimit se mirisima i ovak nesto

Ovako neki od nas percipiraju Hrelić.
“Izgubiti se u Hreliću znači izgubiti se u bezbroj životnih priča, prepustiti se bogatstvu boja i mirisa koje nemaju bljutavi okus plastike već te opijaju svojim šarmom. Svatko tko ne podliježe diktatu mode i odbija se stopiti sa bezličnom masom naći će neki unikatni dio odjeće na ovome mjestu. Tu se čovjek stvarno osjeća živim, osjeća pripadnost sa ljudima oko sebe i nije još samo jedan dosadni kupac kojem će potplaćena prodavačica samo zakolutati očima na neko pitanje o artiklu. Ovdje se ljudi stvarno trude prodati, to im je život i kruh. Cjenkaju se, pjevaju, nude tri za jedan i deset za dva, rade sve samo da prodaju.”

Ninohr je potpuno u pravu…zato nam je cilj da Hrelić približimo ljudima i da ga posjecuju nedjeljom. Pokušavamo oživjeti duh starog Zagreba. Danas praktički da nema stvari ili pojma koji nije dostupan na internetu, pa sljedeći te trendove pokušavamo i dio tog šarma prenijeti na internet.

kaj je gradonacelnik proglasio hrelic dio kulturne bastine
grada zagreba ? Nisam upucen :slight_smile:

Naš Banditić bi ga najrađe zatvorio…ali narod i sirotinja se neda :wink: I to je samo pitanje vremena

doticni i njegova administracija bi vrlo vjerovatno pozdravila ako ne
i potpomogla prosirenje “zagrebcanskog” stiha na sajmove
sela, kumicov, britanski trg, zanata i obrta zajedno sa starim
pricama i detaljnim opisom vremena i dogadjaja obzirom da
je okruzenje vrlo slicno. Na taj nacin ce dvostruko dokazivati
svoje korjene i visegeneracijsku povezanost sa okruzjem,
ljudima i dogadjanjima :slight_smile:

naravno da bi jedan novinski artikl u organizaciji domentahija
sa izabranim predstavnikom metropole dao poticaj svim
njegovim glasacima da svesrdno podrze njegovu inicjativu na
tragu necega

E jos da znam nekog novinara koji može napraviti intervju s izabranim nam predstavnikom metropole…pf…pa di bi mi bio kraj…ovako mi ostaje da okolo djelim letke i mislim si kako i ovo nije jos jedan pucanj u prazno kao i vecina dosadasnjih stranica…kad malo bolje razmislim ne vecina nego sve do sad… :wink:

hrelic + vlastiti biraci + babe + penzici i jos to “ono prek zice”, emajl
kaj evropa ima ? Dobitna kombinacija. Za lokalne uvjete fejsbuk
moze ugasiti ured i domenu. Jos zmisli kak mirogojcek prekompajlirat
online :slight_smile:

Vidim da smo nekak skepticni oko ideje o Hreliću online. Vrijeme ce pokazat jel ima ista od toga, a ovo s mirogojcekom ti i nije neka losa ideja :wink: Online groblje u stilu fejsbuka…gdje ljudi umjesto lajka mogu zapalit svijecu ili ostavit cvijetic za pokojnu dusu + porukice na zid…tipa bio si najbolji… nebi proslo kod nas ali kod amera sigurno bi + da te poprate neki od svjetskih portala = milijuni na reklamiranju pogrebnih usluga i sl… Eto i neko je reko da nemres na ovom portalu ideju izvuc :smiley: :smiley: :smiley: Gravebook

ni lepo coveku umetat reci koje ni napisal il izrekel. Mislim da samo
treba prosiriti obzirom da postoje i drugi ali tebi na volju i
raspolaganje. Kaj se tice osmrtnica.online mislim da je to prava
webidea jer je to prvo kaj penzici gledaju u novinama a i
glavna je tema razgovora uz crnu kroniku i politike. Usput jos
ostavis forum nek se u povodu smrti nekog od njih dobro
ispripovedaju i razmene traceve. To bi bilo fajnd :slight_smile:

Nisam mislio biti bezobrazan, ali eto osjetio sam nekakvu skepticnu vibru. Nemoj zamjerit :wink: Hrelic Online je namjenjen prvenstveno ljudima sa Zagrebackog podrucja, posto smo zakljucili da bi hrelic moglo postati svojevrsno brand ime na koje ljudi lagano padnu, a sad hoce li bit tako samo vrijeme ce pokazat. Raditi oglasnik koji je opce namjene za cjelu RH bilo bi poprilicno glupo s obzirom na konkurenciju i sredstva koja bi morao uložit u takav projekt s neizvjesnim ishodom. A za osmrtnice online bi se mogli dogovorit pa krenut nesto slozit…mozemo podjelit troskove…eto ja imam server, ti zakupi domenu i di nam je kraj :smiley: ionak ima gomila penzica koji nemaju za kavu pa vise na internetu lol

Dizajn mora biti šrot inaće ovo je ušminkani hrelić. Uopće nemam dojam da sam posjetio hrelić online, jedino što me veže za to je ime domene…
U protivnom samo još jedan u nizu oglasnika…

zezam se, nije bio sarkazam nego stalno imam na umu da ne
radim stranicu za sebe nego za posjetitelja. Ovo prosirenje
sam mislio na druge sajmove a ne na osmrtnice. Krivo sam
skuzio da se radi o sajmovima a ne konkretnom i jedinstvenom.
Ovo osmrtnice bi bilo fino kad bi se prenio “duh” sajma tipa
price i ovak nesto da nije samo kupi-prodaj ali, naravno, tebi
na odluku. Malo mi se cini nedoradjen ali ideja nije losa makar
na prvu … kuzh :slight_smile:

[quote=“susjed”]Dizajn mora biti šrot inaće ovo je ušminkani hrelić. Uopće nemam dojam da sam posjetio hrelić online, jedino što me veže za to je ime domene…
U protivnom samo još jedan u nizu oglasnika…[/quote]

A jel u headeru trebam imat cigu bez zubi da bi zadovoljilo Vaše kriterije :smiley:

[quote=“ninohr”]zezam se, nije bio sarkazam nego stalno imam na umu da ne
radim stranicu za sebe nego za posjetitelja. Ovo prosirenje
sam mislio na druge sajmove a ne na osmrtnice. Krivo sam
skuzio da se radi o sajmovima a ne konkretnom i jedinstvenom.
Ovo osmrtnice bi bilo fino kad bi se prenio “duh” sajma tipa
price i ovak nesto da nije samo kupi-prodaj ali, naravno, tebi
na odluku. Malo mi se cini nedoradjen ali ideja nije losa makar
na prvu … kuzh :)[/quote]

Ma sve pet… :slight_smile: Ovo je ionako u dva dana sklepana verzija Hrelića da se vidi odaziv…ipak je ovo samo wordpress s pluginom, ali ukoliko bi se skupio određen broj korisnika i pokaže se interes posjetitelja plan nam je bio razviti “pravu” stvar. Uglavnom poucen proslim neuspjesima prestao sam ulagati gomilu energije i truda u promasaje…sad je prvo beta, pa ako se pokaze interes idemo u razvoj :wink:

Hehe naravnno da ne, ali nekako me ime stranice i priča vukla na to, očekivao sam da će me podsjetiti na buvljak… Budući da nije, malo me je razočaralo, i dobio sam dojam samo još jedan oglasnik… :slight_smile:

naravno i nije nista smjesno u tome. Svaki tjedan “lice hrelica” sa njegovim
stvarima ili servisima ( sibicarenje ) koje nudi trzistu, malo slike, malo
video, malo o njemu, zena, deca, trenutna politicka zbivanja i to. Brate :slight_smile:
Pratit ce i njemu slicni i oni koji se smatraju ibermenshe nek vide nizu rasu
iz koje su pobjegli. Trebao bi barometar cjena upaljaca, satova i te a
osim toga auditorij zeli znati zasto je banda sterala prodavaca kostica,
kokica i slicno sa ulica, gde su cistaci cipela, pevaci armonike i slicno. Mi
se zezamo ali bi pixel2 reklamnog prostora mogo doc vise nego kvadrat
penthausa kad se raslinka site. Jel imas ti neki, brate :), affilante u planu
ja bi odma da zakupim neko mesto

Možda bi background Hrelića bio već korak naprijed. :wink:

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja