Hrvatska policija 🚓

http://www.sloboda.hr/policajac-koji-je-u-crkvi-napao-branitelje-zapravo-je-zvezdas-koji-je-za-vrijeme-bljeska-bio-u-cetnicima/

Ovi šatoraši su sramota za Hrvatsku! Oni su ovo oni su ono, ma oni su ništa! Krše zakone vlastite države, misle da ih policija neče otjerati, a kasnije se žale kako nemaju hrane, lijekova i zahoda. Tko im je kriv? Neka idu ća, ali neće prvo moraju SPEKTAKL napraviti onda sutradan otići. Najače mi je još bilo kako je onaj policajac prišao i novinar kasnije pita zapovjednika tigrova što je to bilo, kakvo je bilo ono naguravanje, a on kaže nikakvo naguravanje nije bilo samo su pregovarali, a sutradan klem i kompanija priča kako su ih tukli na ulazu u crkvu…i kako je jedan od razloga prestanka ovog svega jer je to loša slika za Hrvatsku…zamisli to! Oni počnu sranje i oni još 12 sati kasnije govore kako je to loša slika za nas, ajde ne seri mislim se. Ja inače nisam ni za jednu stranku, ali Milanović je po ovome legenda, neka stoje još 20 godina u onom šatoru ako hoče.

Nazovimo stvari pravim imenom.

Terrorism is commonly defined as violent acts (or the threat of violent acts) intended to create fear (terror), perpetrated for an economic,[1] religious, political, or ideological goal, and which deliberately target or disregard the safety of non-combatants (e.g., neutral military personnel or civilians). Another common definition sees terrorism as political, ideological or religious violence by non-state actors.

Ja inače nisam ni za jednu stranku, ali Milanović je po ovome legenda

Pametnome dosta.
Kad se homoseksualci bore za svoja prava i kada rade tko zna što pred crkvom onda govorimo o toleranciji. Kada se branitelji bore za svoja prava isti ti ljevičari, inače tolerantni su najglasniji i protiv njih su. Općenito Hrv i balkan je toliko pun licemjerja da je nemoguće za opisati.

1 Like

Ma j ti drotove.
Nekidan mi jedan pisao kaznu zato što sam se sa bajkom vozio po tratoaru.
Klinac neki, valjda tek završio obuku.

Tražio sam ga i zapisao njegov službeni broj i reako sam mu da sam
vlasnik najtiražnijeg portala te da će on, njegov službeni broj i njegova postaja
sljedečih mjesec dana biti na udarnim stranicama vijesti :smile:

Još mi nije stigla kazna, možda sam ga stiltao:)

I da je bio neki pravi policajac uz kaznu za voznju trotoarom dobio bi jos i kaznu i prijavu za prijetnju i ucjenu sluzbene osobe.

A gdje je tu prijetnja, odnosno prijetnja sa čime?
Pisanjem?

Ti si kriv i još imaš muda njemu tako govoriti, a da ne govorim hvalit se ovdje, a jesi faca!

Ovo je za mene skolski primjer prijetnje:

Sve puca forum od društvene odogovrnosti i uzornih građana.
Nabolje; ajmo hvatati bicikliste koji se voze 5km/h po tratoaru
i lupati kazne da oparavdamo svoju plaću i nesposobnost (korumpiranost)
suzbijanja pravog kriminala.

Školski da.
Pravni sumljam.

Samo cu reci leglo mita :wink:

A neznan ja govoriti ko hdz. Ja kažen milicija. a vid ovo:

“pružao je aktivan fizički otpor”
Parkirao je ispred vatrogasne postaje i vjerojatno kad ga je policija upozorila, bio je bahat (zasto tu ne smijem parkirat, ne smetam nikome, zurim) i nije htio maknuti auto, kad su ga odlucili pretrest ili uhitit pružio je aktivan fizički otpor i dobio je što je zaslužio …

Šta da se negdje dogodio požar, a vatrogasci nisu mogli izaći radi njegovog automobila?

1 Like

Njegov auto smeta, a njihov ne? Tko je rekao da je pruzao otpor, policajci? Ja ih mogu poslati u pizdu materinu jer je to moje pravo, oni mene zbog toga mogu privesti, nista vise.

To im je u krvi.

2 Likeova