Hrvatska policija šŸš“

Ponekad mi nije ža Hrvata Å”ta in je tako kako je. Dobili su Å”ta su zaslužili. Ža mi je pojedinaca koji su najebali ni krivi ni dužni. Di će duÅ”a onima koji su krivi za sve ovo??
Toliko od mene.

P.S. Iskreno se ispričavam zbog prostačenja u ovoj temi!

Povratak na temu:

[quote=ā€œKečkoā€]ovdje jako fali tsereg, kuda je ova tema otiÅ”la ovo je žalosnoā€¦
dosta glupih odgovora o komunjarama i kapitalizmu, to nije tema[/quote]

Prva stvar - ovo je birtija. Ako ti se ne cita, proseci. :smiley:
A druga stvar, glupo je necije izjave nazvat glupima - bez ikakvog argumenta. :smiley:

[quote=ā€œGigoloā€]Ponekad mi nije ža Hrvata Å”ta in je tako kako je. Dobili su Å”ta su zaslužili. Ža mi je pojedinaca koji su najebali ni krivi ni dužni. Di će duÅ”a onima koji su krivi za sve ovo??
Toliko od mene.

P.S. Iskreno se ispričavam zbog prostačenja u ovoj temi![/quote]

Jedno istraživanje je pokazalo da su Hrvati najnezadovoljniji ljudi u europi, čak su zadovoljniji i puno siromaŔnije države od nas.

Lijeni smo, dobar primjer je ovaj forum, svi pokuÅ”avaju neÅ”to na brzinu, prevariti googla, napraviti sajt i odustati u tjedan dana jer se ā€˜na žalostā€™ nisu obogatili.
Što onda slijedi, priče kako su političari krivi za sve, a u stvari sve počinje od ljudi koji su korumpirani, gledaju kako se obogatiti bez rada i sl. To je naŔa psiha i realnost.

Ja ne vidim sve crno, stanje u svijetu je takvo kakvo je, kad gledaÅ” regiju, dobro i stojimo. U manjoj smo krizi nego pola europe.

Daj malo ružičaste boje, na nama je sve ne na političarima.

1 Like

Rekli bi u mom selu, rđavom qrtzu i dlaka smetaā€¦

Bravo Sime pozitivcino !

rep+ za tebe !

@sime: Ima i nezadovoljnijih od hrvata. Mozda si zaboravio na Bosnu?!. :stuck_out_tongue:

Uglavnom u Bosni vlada nezadovoljstvo, ali prosjek (zbog kojeg, mozda, nismo nezadovoljniji od HR) popravljaju ljudi koji su zaposleni u administraciji, gdje vlada korupcija i sve sto prati korupciju. A u BiH administracioni aparat je toliko veliki da se (nagađam) 1/25 ukupnog stanovnistva bavi politikom, odnosno zaposleno je u administraciji.

Pa i nije bas. Gospodarski pad nam je bio medju vecima u EU, vanjski dug nam brzo raste (bez obzira na SukerHikovo mazanje ociju javnosti), industrija nam je propala (jedino sta nas koliko toliko odrzava je turizam, al pitanje je koliko jos dugo - zadnja sezona milijardu!!! ā‚¬ manje, vidit cemo kakva ce ova bit), a krize kod nas nije trebalo biti jer smo premalo trziste koje ionako nema izvoza.

Slazem se da treba biti pozitivan, ali to ne znaci da ne treba biti realan. Drzavom nam vladaju nesposobni ljudi, ko ima imalo inteligencije (cak i ne mora biti ekonomski strucnjak) to vidi iz poteza vlade (krizni porez kad svi zivi smanjuju poreze, mjere protiv krize nakon godinu dana krize - helou?! procjene rekordne sezone, kad svi ostali procjenjuju pad, drzavni kriminal za koji svi znaju, a nitko ne radi nista oko toga, osim sta se tu i tamo uhiti netko da se javnost zadovolji, hrpa nesposobnih, ali politicki podobnih ljudi koji bi nam trebali praviti pjesane plaze svojim fizickim radom, a ne sjediti u foteljama ā€¦ itd. mogao bi do sutra nabrajati). Mislim da ne bi trebali gledati druge (bolje nam je nego drugima, a drugi su u ā– ā– ā– ā– ā– , sta bi znacilo da smo mi malo manje u ā– ā– ā– ā– ā– , bas super, idem slavit :smiley: ), nego bi trebali gledati sebe i svoj potencijal (a imamo ga i vise nego dovoljno).

Nisam imao namjeru sudjelovat u ovoj temi viŔe, ali sam odlučio samo ubacit jedan dio članka koji sam maloprije pročitao. Jedno 5-6 puta doŔao sam u napast nakon nekih odgovra, no suzdržao sam se.

Dakle, i dalje ne sudjelujem u ovoj temi (posebno sada kada je otiÅ”la u totalno drugačijem smjeru), samo ću jedan dio članka postavitā€¦

[quote=""]Utakmica protiv Karlovca trebala je biti spektakl. Zadnje kolo, humanitarni turnir navijača i proslava naslova na simboličan datum. Međutim, ā€œmodriā€ će pobjednički krug trčati pred praznim sjeverom. Najvatreniji i navijači Dinama odlučili su bojkotirati utakmicu u četvrtak.

  • Evo sada prilike svim onim silnim navijačima kojima ā€˜huliganiā€™ smetaju da dođu na utakmicu i provesele se. Vjerujem da će sada napuniti Maksimir - s primjetnom dozom ironije otkrio nam je Tomislav GluÅ”ić, predsjednik kluba navijača BBB-a. Na taj potez navijači su se odlučili zbog, prema njima, jednostranog prikazivanja istine o događajima na derbiju s Hajdukom.[/quote]

Cijeli članak => LINK

Opcenito o HR nogometu i navijacvima.
Ja bi klubove potjeral da igraju na nekom selskom igralistu a silni novac koji dobijaju dao bih perspektivnim mladim sportasima iz takozvanih malih sportova koji samozatajno rade i donose medalje sa svjetskih takmnicenja.

Mislim da na nasim nogometnim stadionima nema niceg ljepog i zdravog, a pogotovo moralnog za vidjeti. A tako je od ka znam za sebe , a sebe znam vec prilicno dugo :slight_smile:

A nasi navijaci, naravno oni nisu krivi, vec policija. Samo nase navijace su vec nebrojeno puta tukli po raznim stadionima i mimo njih diljem europe, tako da je i tamosnja policija ocito necivilizarana a nasi decki su OK. Ma dajte ā€¦

[quote=ā€œmrcinaā€]Nisam imao namjeru sudjelovat u ovoj temi viÅ”e, ali sam odlučio samo ubacit jedan dio članka koji sam maloprije pročitao. Jedno 5-6 puta doÅ”ao sam u napast nakon nekih odgovra, no suzdržao sam se.

Dakle, i dalje ne sudjelujem u ovoj temi (posebno sada kada je otiÅ”la u totalno drugačijem smjeru), samo ću jedan dio članka postavitā€¦

Cijeli članak => LINK[/quote]

Proslava prvaka pred oko 1.000 gledatelja. Tužna sliku u Maksimiruā€¦

Danas nije bilo ā€œhuliganaā€ na tribini, pa je bila prilika da ā€œobičan pukā€ dođe na tekmu bez straha. Ah, vjerovatno je ovaj put bilo krivo ružno vrijeme. Koji pehā€¦ :rolleyes:

[quote=ā€œmrcinaā€]Proslava prvaka pred oko 1.000 gledatelja. Tužna sliku u Maksimiruā€¦

Danas nije bilo ā€œhuliganaā€ na tribini, pa je bila prilika da ā€œobičan pukā€ dođe na tekmu bez straha. Ah, vjerovatno je ovaj put bilo krivo ružno vrijeme. Koji pehā€¦ :rolleyes:[/quote]

To ti je isto kao pozvati rokere da dođu u narodnjački klub jer, eto, taj dan neće biti gostiju koji sluÅ”aju narodnjake. Ali i dalje će se puÅ”tati narodnjačka glazba.

LoL! Usporedba ti uopče nije na mjestu :rolleyes:

Prava bi usporedba bila da si napisao da ljudi koji sluÅ”aju narodno ne žele ić u neki narodnjački klub jer u njega dolazi ā€œgamadā€ (u onom slučaju su to ā€œhuliganiā€) koja se napije i radi sra**a. I sada kada je ta ā€œgamadā€ najavila da ne bu doÅ”la, ni oni se ne pojave. Nije li to zanimljivo?

Ili ti uistinu vjerujeŔ da u gradu Zagrebu ima samo oko 1000 ljudi koji prati nogomet i navija za Dinamo?! (retoričko pitanje)

ja bi zabranio i dinamo i hajduk, torcidu i bbb prograliso zločinačkim organizacijama jer je već viÅ”e puta dokazano da i u splitu i zagrebu ima preko previÅ”e debila i da ne mogu tu opstati nikakvi normalnii klubovi jer nema normalnih gledatelja, a policija takva kakva je, da su ranije sjebali sve te imbecile od bbb i torcide već bi odavna bio mir, a kontra baklja nemam niÅ”ta vidio sam viÅ”e puta upaljene baklje na stadionima, samo Å”to su to bili kulturni navijači koji su baklju kasnije kad se ugasila bacili u koÅ”, a ne ko ovi debili (bbb, torcida) na travnjak ili nekome u glavuā€¦
Hrvatski nogomet bi bio bolji bez bbb i torcide

[quote=ā€œmrcinaā€]LoL! Usporedba ti uopče nije na mjestu :rolleyes:

Prava bi usporedba bila da si napisao da ljudi koji sluÅ”aju narodno ne žele ić u neki narodnjački klub jer u njega dolazi ā€œgamadā€ (u onom slučaju su to ā€œhuliganiā€) koja se napije i radi sra**a. I sada kada je ta ā€œgamadā€ najavila da ne bu doÅ”la, ni oni se ne pojave. Nije li to zanimljivo?

Ili ti uistinu vjerujeŔ da u gradu Zagrebu ima samo oko 1000 ljudi koji prati nogomet i navija za Dinamo?! (retoričko pitanje)[/quote]

http://slike.hr/slike/a/almdemotivationalposter1259858393_39f62.jpg

@ nitko
Naravno, pa tako je najlakÅ”e vodit raspravu. Svaka čast @nitko, zadnjim postom si definitivno ā€œpobjedioā€! :klanjamse

http://www.novossti.com/2010/05/slijedi-razdoblje-ratova-i-revolucija/
U vezi djela teme koja se bavila druÅ”tvenim uređenjima i kritikom kapitalizma.

Ja ću samo reći- kruha i igara .

[quote=ā€œLegoā€]Blago nama s ovakvom policijom


[/quote]

OVO JE STRAVA!!!

Moram se opet nadovezati, ja svoja dva klinca nikad neću voditi na ā€˜tekmuā€™.
Oni koji ih vode dobro znaju Ŕto se deŔava, ja sam za bojkot.
Ako će mo stalno rijeÅ”avati probleme NA DRUGIM MJESTIMA nego gdje jesu, nećemo daleko doguratā€™ā€¦
U biti nerazumijem taj žar za navijanjem i skandiranjem i bakljiranjem u gomili i nikad ga nisam razumio, alā€™ ajdā€™ to je mladost i bunt i stvar izbora.
Ugrožavati nečiji ili svoj život zbog totalne j. druge najvažnije stvari mi je -čak nemam ni riječi za to.

da se ispravim u prvom postu u ovoj temi,
kruha i igara bi bolje stavio krvi i igara