Hrvatska - Srbija

Što mislite o današnjoj utakmici između Hrvatske i Srbije za kvalifikacije SP-a, kakve su prognoze!?

Većinom sunčano. Vjetar uglavnom slab. Najviša dnevna temperatura od 10 do 12 °C.

:roflmao:

Jeste li već počeli s pripremama za utakmicu? Red pića, red grickalica, red šalova.

Ne.
Planiram odraditi trening pingića u to vrijeme.

Nama izgleda vrijedi samo uzmite nam kruh i dajte nam igara i svijet opet izgleda ruzicasto.
Tolko buke oko jedne tekme. Pa sa srbima godinama igramo u drugim sportovima bez ovakve halabuke. Majke ti saka poupismenih glupana trka loptu i o tome se pise vec dva dana na svim naslovnicama…

Čestitam vam na trenutnom vodstvu :slight_smile: Veoma loša igra naših igrača (Srbija) od početka pokazana.

Zadovoljan sam ishodom :smiley:

molto bene

Također.
Video golovi.

Ja sam od pive pao niz štenge i sje** si zglob koji je već 4-5x bio u langeti, prisjeli mi srbi :confused:

Odigrao sam hendikep na kladionici :slight_smile:

Moje neutralno mišljenje jeste da je vrlo lahko moglo biti i 2-2. Golovi su ruku na srce bili smiješni, nije to bila neka razrađena akcija, koliko je bila smješna reakcija odbrane od koje se više očekivalo nego li ostalih dijelova ekipe Srbije.

Dakle, Hrvatska je iskoristila sve prilike, sa druge strane, Srbija ni blizu tome, imala je prilike ali sve je to loše završilo. Čak se i show.hr našalio po tom pitanju:
http://www.show.hr/poster/kad-su-srbi-pokusali-dati-gol-hrvatima/

ma ajde kaj se pjenite to sve dogovoreno…doma je hrvatska pobjedila, tak ce i srbija u uzvratu pobjediti i ukupno x i svi ce biti sretni i zadovoljni :smiley: