Hrvatski hosting za Asp.Net MVC 4

Pozdrav,

zanima me ima li koja hrvatska firma da podrzava hosting za asp.net mvc 4?
Prosao sam kroz nekoliko tema, napravio popis i proguglao i zvao = null.

Sad jos nisam samo zvao u posluh da tamo provjerim, ali navodno da oni isto do asp.net mvc 3 verzije, ali vidjet cu.

Ako netko zna neku firmu, molim lijepo. :slight_smile:

I da, jos ce mi javit iz tomsofta - zvao sam u utorak, ali gospodicna mi nije znala tocno reci da li podrzavaju za mvc 4, pa je trazila podatke i da ce mi njen kolega javit danas ujutro - to cu pricekat do 11h, pa zovem ako on ne zove prvi. :stuck_out_tongue:

Malo sam u ā€œguziā€¦ā€ s vremenom, pa ukoliko ima negdje dobra dusa a da zna, neka cim prije javiā€¦ :smiley: Vec sam poceo prebacivat polako u mvc 3 - sad je jos okej, dok sve funkcionira uz copy-paste, ali znam da cu morat nesto drugacije pocet Å”trikati (svakog trena) - jeej. :slight_smile:

Svaki ozbiljan Windows hosting podržava MVC 4.

Eh, puno si mi pomogo ovime. :slight_smile:

Zanimljivo je Å”to sam baÅ” i zvao neke ā€œozbiljneā€ firme koje se bave hostingom i ono, MVC 3 zadnja verzija - na kraju pronaÅ”o u Tomsoft-u.

Uglavnom, za sad je Tomsoft jedini koji mi je potvrdio da podržavaju. Do sad sam ih 3x zvao i svaki puta su bili ljubazni i brzi Å”to se tiče povratne informacije i eto, mislim da ću uzet kod njih. Sad jedino joÅ” ne znam za Posluh, znam da podržavaju MVC 3 - tako sam bar saznao sa strane.

A jbg, rekao sam ozbiljni Windows hosting.
Pogledaj u potpisu.

Inside Internet (inside.hr) ima uvijek zadnji mvc i framework.

Eh, da si samo 3 dana ranije komentirao. :slight_smile:
Ali dobro, znat ću za ubuduće.

Hvala.