Hrvoje - svaka čast

ovo je pametno što si otvorio - konačno ću imati mjesto gdje ću moći javno objaviti sve budalaštine koje sam dosad sakupio :slight_smile:

ps.
nadam se da se ne ljutiš što sam te bez pitanja postavio za moderatora :slight_smile:

Pa da, stuput si mi rekao kako cekas trenutak da to objavis… ovo je idealno mjesto…

Svatko na svom siteu ima definiciju tematike koju prezentira! Evo ovako su nekoliko yu webmastera koji govore o zaradi definirali rijec “zarada”. Naime, ovaj sam tekst pronasao na desetak yu siteova :stuck_out_tongue:

Nigde u svetu se ne moze zaraditi zabavom, to je iluzija stvorena kod ljudi od strane bezdusnih profitera!

A pazite sad ovo! Ovo je sa sitea koji redovno kopira sadrzaje sa Besplatnih stvari :stuck_out_tongue:

Ne propustite priliku da razmjenite misljenja na nasem CHAT-u gdje cu da budem i ja kada sam online!

I da, nezaobilazni site (Marko zna koji) i njegova FAQ sekcija :smiley:

P: Mogu li ja poslati svoj vic pa da i on jednog dana bude vic dana ?
O: Zasada ta opcija nije omogucena, mi ubrzano radimo na tome te prognoziramo da ce to biti omoguceno u roku 10 dana.

[quote=“Hrvoje”]
P: Mogu li ja poslati svoj vic pa da i on jednog dana bude vic dana ?
O: Zasada ta opcija nije omogucena, mi ubrzano radimo na tome te prognoziramo da ce to biti omoguceno u roku 10 dana.[/quote]
Ha-ha! I jel omogućeno?

Omg… kakav epic bump.

Vidio sam da netko diže threadove koji su zamrli prije pola godine, godinu, ili dvije… al ovaj thread je bio mrtav cijelo jedno desetljeće. :smiley:

već vidim, za desetak godina će se neki i u grobu okretat kad im tako digneš temu :))

Možda da pitaš vlasnika tog drugog sajta?
(ja bih rekao da još nije, ali će biti u roku od 10 dana)

[quote=“gambo”]Možda da pitaš vlasnika tog drugog sajta?
(ja bih rekao da još nije, ali će biti u roku od 10 dana)[/quote]

:roflmao: Gambo, genijalac si!