.htaccess redirect sa jednim bin folderom

Pozz svima,

Stranice na mom serveru su uglavnom radjene na asp.net 1.0, a stvar je u tom sto na njemu mogu imati samo jedan bin folder koji je iznad svim stranica, eh sad kada stranicu redirectiram na njen odgovarajuci folder pomocu .htaccess, tada mi kod koji sam pisao za neku formu, evo npr: slanje mail-a, nemoze da radi jednostavno tad button kao da nema koda koji sam mu pisao u projektu.

pa zanima da li je ko imao nekih slicnih iskustava,

hvala nadam se da ste shvatili

.htaccess na asp.netu? Jel ti to vrtis Mono na Linuxu?

ok, meni ne predstavlja nikakv problem sem ovog sto sam naveo,

a ako mislis da bi trebao koristiti nes drugo i bolje rado cu poslusat tvoj savjet,

inace za .htaccess na asp net pogledaj sam

hvala

IIS nezna procesirati .htaccess, to je od Apachea fajl. Za takve zadace IIS koristi Web.Config.

Ako zelis napraviti url rewriting, onda za to moras koristiti ASP.NET Routing koji je dio .NET 3.5SP1, ili neki third party framework poput UrlRewriting.Net, i onda se u Web.Configu definiraju rule za rewritanje putanja (ovaj zadnji radi na .net 2 i 1.1).

Ali sto se tice jednog bin foldera, nisam tocno shvatio u cemu je problem. Za jednu asp.net aplikaciju postoji jedan bin folder. Mozes definirati podfoldere kao aplikacijske foldere, onda svaki moze imati svoj bin folder i svoju aplikaciju.