HTC Magic GPS iskustva

Pozdrav svima,

imam HTC Magic koji ima GPS kojeg i nisam bas koristio.

Zanima me par stvari: da li netko ima slican mob i kako je zadovoljan s GPSom (integriranim google mapsom)?

Da li se koristi data connection odnosno da li sta placam kada koristim GPS i ako ga koristim van Hrvatske?

Jel tko skinuo kakvu app s voice GPSom?

Imam HTC touch HD, za sada sam koristio iGO navigaciju koja je dosta precizna, sa nokiom i Garminom sam bio do sada prezadovoljan, ponovo pokušavam staviti garmin na HTC, jer vidim da postoji za windows mobile pa cu vidjeti kako radi :slight_smile:

Ja imam iGo motonav na HTC Desire i zadovoljan sam, precizno je, ima sve puteve, e sad nisam siguran čije karte su gore…

To je free app koju si skinuo ili? Ima voice navigation?

Ima voice navigation da, pa čuj free je dosta nategnut pojam :roflmao: evo recimo nekome su windowsi free :cugi: može se nabaviti i free, a ako hoćeš možeš i platit :eek:
sad da ne bi tu ostavljao linkove mogu ti poslat pm di do toga

[quote=“Kečko”]Ima voice navigation da, pa čuj free je dosta nategnut pojam :roflmao: evo recimo nekome su windowsi free :cugi: može se nabaviti i free, a ako hoćeš možeš i platit :eek:
sad da ne bi tu ostavljao linkove mogu ti poslat pm di do toga[/quote]

Ajd pliz posalji na PM :wink:

Pri korištenju GPS-a uređaj se spaja na internet, što može prouzrokovati veće troškove ako ga koristiš u roamingu.

Ovisi, ako je uključen potpomognuti gps, znači da putem mreže skine sa interneta informacije o lokaciji, s tim se puno brži spoji i skine nešto sitno lipa. naravno u roamingu puno više…

Govorim o navigacijama koje imaju offline mape,ako on učitava karte s neta,to je druga priča

ma ovdje za ovo što sam ja reko radi i bez neta, karte ima offline, i ako ugasiš internet na mobu navigacija će radit…

Čovjek je pitao za integrirane Google maps, a Google maps ne radi offline.

Gdje? Pa ja sam mu poslo na pm link do iGoa koji ima offline mape…

Hmm, meni neće ni na Androidu ni BBu

iGo? ili si ti još na google mapsima? :smiley:

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja